Kategorie D10C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 25 m, 7 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49381 Czepczorová Kateřin TRI 9651 C 5 = 10:05:00
? Dufková Barbora KRN 9553 C 11 = 10:11:00
......................... VAK C 17 = 10:17:00
......................... VAK C 23 = 10:23:00
232620 Tesařová Jana VOV C 29 = 10:29:00 neregistro
51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 C 35 = 10:35:00
416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 C 41 = 10:41:00
08653 Czepczorová Veronik TRI 9652 C 47 = 10:47:00
......................... VAK C 53 = 10:53:00
Kategorie D10N
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 0 m, 6 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08664 Foltýnová Markéta TRI 0050 C 12 = 10:12:00
? Nykodýmová Tereza KRN 9751 C 18 = 10:18:00
08781 Kasíková Kateřina TRC 9451 C 24 = 10:24:00
51962 Bučková Veronika VRB C 30 = 10:30:00 neregistro
08670 Foltýnová Klára TRI 0051 C 36 = 10:36:00
? Téglová Adéla MOV 9752 C 42 = 10:42:00 neregistro
330694 Jeřábková Terezie SVS 9152 C 48 = 10:48:00 neregistro
08660 Kovářová Tereza TRI 9756 C 54 = 10:54:00 neregistro
301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 60 = 11:00:00 neregistro
? Coganová Veronika KRN 9655 C 66 = 11:06:00
219259 Muselíková Michaela ABM 9898 C 72 = 11:12:00
07863 Brudná Klára TRI 9653 C 78 = 11:18:00
301322 Slezáková Pavla VRB C 84 = 11:24:00 neregistro
49366 Fizková Renáta TRI 9753 C 90 = 11:30:00
......................... VAK C 96 = 11:36:00
52771 Sušinová Barbora MOV 9651 C 102 = 11:42:00
53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 C 108 = 11:48:00
? Nykodémvá Bětka KRN 9752 C 114 = 11:54:00 neregistro
416128 Chlebikova Aneta TRI 9755 C 120 = 12:00:00
......................... VAK C 126 = 12:06:00
Kategorie D12B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.90 km, převýšení 120 m, 8 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49322 Kantorová Dorota TRI 9452 B 118 = 11:58:00
52738 Spurná Martina PTE 9556 C 124 = 12:04:00
49462 Svobodová Radka BFM 9451 B 130 = 12:10:00
......................... VAK C 136 = 12:16:00
52737 Hejlová Lucie PTE 9653 C 142 = 12:22:00
218977 Koláriková Lucie TZL 9451 B 148 = 12:28:00
219242 Tesařová Markéta RBK 9451 B 154 = 12:34:00
08849 Vítková Lucie PTE 9474 C 160 = 12:40:00
49318 Hnilicová Šárka KSU 9493 C 166 = 12:46:00
218972 Kociánová Barbora TZL 9454 C 172 = 12:52:00
49338 Kovářová Veronika TRI 9459 C 178 = 12:58:00
218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 184 = 13:04:00
......................... VAK C 190 = 13:10:00
Kategorie D12C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 125 m, 8 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 C 12 = 10:12:00
......................... VAK C 18 = 10:18:00
515074 Tesařová Marcela VOV C 24 = 10:24:00 neregistro
49473 Proboszová Natálie HAV 9452 C 30 = 10:30:00
......................... VAK C 36 = 10:36:00
......................... VAK C 42 = 10:42:00
49302 Procházková Marie SOP 9551 C 48 = 10:48:00
352317 Mehésová Irena ZLH 9450 C 54 = 10:54:00
301326 Jančová Jana VRB 9450 C 60 = 11:00:00
301123 Fukalová Martina AOV 9550 C 66 = 11:06:00
232243 Peřinková Petra AOP 9451 C 72 = 11:12:00
49327 Haltofová Eva TRI 9453 C 78 = 11:18:00
51884 Bucká Karolína ABR 9553 C 84 = 11:24:00
Kategorie D14B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 120 m, 12 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53844 Žaludková Petra TZL 9251 B 1 = 10:01:00
49355 Czepczorová Michael TRI 9351 C 7 = 10:07:00
52743 Kejíková Ivona PTE 9281 C 13 = 10:13:00
53112 Mátlová Pavlína KSU 9392 B 19 = 10:19:00
......................... VAK C 25 = 10:25:00
53722 Koporová Petra ZBM 9353 C 31 = 10:31:00
49395 Kosová Barbora TRI 9258 B 37 = 10:37:00
52729 Šimková Johanka UOL 9355 A 43 = 10:43:00
301153 Chromečková Martina SSU 9262 B 49 = 10:49:00
352326 Sklenářová Dorothea SBR 9350 B 55 = 10:55:00
416043 Krejčíková Marie TZL 9252 B 61 = 11:01:00
......................... VAK C 67 = 11:07:00
49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 73 = 11:13:00
53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 C 79 = 11:19:00
52740 Hejlová Zuzana PTE 9371 C 85 = 11:25:00
253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 91 = 11:31:00
53652 Janů Hana KSU 9393 B 97 = 11:37:00
52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 103 = 11:43:00
08652 Nožková Sára TRI 9353 B 109 = 11:49:00
......................... VAK C 115 = 11:55:00
53130 Borková Marie TZL 9253 B 121 = 12:01:00
232405 Šarmanová Alena MOV 9351 B 127 = 12:07:00
51883 Kolářová Renata ABR 9351 B 133 = 12:13:00
49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 C 139 = 12:19:00
53280 Opletalová Bára TRI 9354 B 145 = 12:25:00
......................... VAK C 151 = 12:31:00
224903 Štarhová Martina SSU 9386 B 157 = 12:37:00
410731 Sklenářová Radka SBR 9250 B 163 = 12:43:00
53659 Vozdová Aneta KSU 9394 B 169 = 12:49:00
52728 Pernicová Helena UOL 9352 B 175 = 12:55:00
218976 Kavánková Jana TZL 9351 C 181 = 13:01:00
49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 B 187 = 13:07:00
......................... VAK C 193 = 13:13:00
Kategorie D14C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.50 km, převýšení 135 m, 11 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Foltýnová Dominika KRN 9292 C 2 = 10:02:00
336733 Nováková Anežka AOV 9251 C 8 = 10:08:00
49328 Mizerová Monika TRI 9250 C 14 = 10:14:00
253107 Opletalová Eva HAV 9250 C 20 = 10:20:00
? Foltýnová Barbora KRN 9152 C 26 = 10:26:00
51887 Chudá Aneta ABR 9353 C 32 = 10:32:00
301231 Jarošová Martina VRB 9351 C 38 = 10:38:00
Kategorie D16B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.60 km, převýšení 215 m, 17 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52727 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 16 = 10:16:00
53120 Drgová Markéta TZL 9152 B 22 = 10:22:00
49407 Vyhnálková Milada SOP 9151 B 28 = 10:28:00
......................... VAK C 34 = 10:34:00
52741 Řehulková Petra PTE 9172 B 40 = 10:40:00
301310 Králová Michaela VRB 9092 B 46 = 10:46:00
53887 Kršáková Marie VIZ 9191 B 52 = 10:52:00
224905 Šinclová Zdenka SSU 9196 C 58 = 10:58:00
49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 B 64 = 11:04:00
08780 Bialožytová Tereza TRC 9050 B 70 = 11:10:00
53315 Hoferková Petra TZL 9054 B 76 = 11:16:00
52454 Indráková Adélka UOL 9153 A 82 = 11:22:00
49401 Kociánová Michaela OOP 9050 A 88 = 11:28:00
......................... VAK C 94 = 11:34:00
301214 Válková Tereza VRB 9150 B 100 = 11:40:00
49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 106 = 11:46:00
52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 112 = 11:52:00
53889 Kršáková Veronika VIZ 9090 B 118 = 11:58:00
53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B 124 = 12:04:00
08798 Hadačová Tereza AOP 9051 A 130 = 12:10:00
53118 Drgová Lenka TZL 9153 B 136 = 12:16:00
416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 142 = 12:22:00
......................... VAK C 148 = 12:28:00
52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 154 = 12:34:00
52416 Dittrichvá Zuzana KON 9175 B 160 = 12:40:00
51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 166 = 12:46:00
52742 Karásková Zuzana PTE 9173 B 172 = 12:52:00
49392 Pospíšilová Martina SOP 9051 B 178 = 12:58:00
53334 Maliňáková Barbora VIZ 9051 B 184 = 13:04:00
53360 Vintrová Iva TZL 9151 B 190 = 13:10:00
232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 B 196 = 13:16:00
52507 Jakobová Adélka UOL 9052 A 202 = 13:22:00
......................... VAK C 208 = 13:28:00
......................... VAK C 214 = 13:34:00
Kategorie D16C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 165 m, 10 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253143 Čechová Lenka SVS 9052 C 16 = 10:16:00
49413 Králová Kateřina ODR 9052 C 22 = 10:22:00
08753 Cieslarová Markéta TRC 9151 C 28 = 10:28:00
410186 Mazurová Eva AOP 9053 B 34 = 10:34:00
......................... VAK C 40 = 10:40:00
232119 Ševčíková Adriana VRB 9051 C 46 = 10:46:00
51520 Rafajová Zuzana SVS 9151 C 52 = 10:52:00
416227 Miturová Barbora MOV 9051 C 58 = 10:58:00
49479 Oherová Petra ODR 9050 C 64 = 11:04:00
08771 Hudzieczková Eva TRC 9051 C 70 = 11:10:00
......................... VAK C 76 = 11:16:00
253142 Pechalová Zuzana SVS 9051 C 82 = 11:22:00
......................... VAK C 88 = 11:28:00
Kategorie D18B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 6.00 km, převýšení 175 m, 15 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 B 75 = 11:15:00
416154 Šmajstrlová Hana AOV 8954 B 81 = 11:21:00
232155 Hradilová Veronika VRB 8950 C 87 = 11:27:00
51509 Valentová Vendula LCE 8851 C 93 = 11:33:00
08839 Popelková Zuzana PTE 8882 B 99 = 11:39:00
08778 Žabková Markéta TRC 8850 A 105 = 11:45:00
......................... VAK C 111 = 11:51:00
08658 Latochová Kateřina TRI 8850 B 117 = 11:57:00
52934 Klečková Lucie HAV 8852 A 123 = 12:03:00
301146 Staňková Štěpánka SSU 8992 A 129 = 12:09:00
08926 Hančíková Hana OSN 8852 A 135 = 12:15:00
52064 Štěpánská Adéla ZBM 8870 A 141 = 12:21:00
52746 Pilcová Barbora UOL 8977 A 147 = 12:27:00
411772 Rossmanithová Kateř AOP 8951 B 153 = 12:33:00
......................... VAK C 159 = 12:39:00
51464 Domčíková Tereza MOV 8953 B 165 = 12:45:00
515189 Vozdová Klára KSU 8964 A 171 = 12:51:00
52941 Weissová Lucie AOV 8952 A 177 = 12:57:00
301211 Hvorecká Eva VRB 8953 B 183 = 13:03:00
52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 189 = 13:09:00
08657 Jarošová Eva TRI 8852 C 195 = 13:15:00
53898 Hýblová Jitka ZBM 8956 C 201 = 13:21:00
......................... VAK C 207 = 13:27:00
......................... VAK C 213 = 13:33:00
Kategorie D18C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.70 km, převýšení 195 m, 12 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49388 Moravcová Zuzana SOP 8852 B 6 = 10:06:00
51142 Wernerová Marika VRB 8851 C 12 = 10:12:00
......................... VAK C 18 = 10:18:00
49409 Urbánková Radka ODR 8850 C 24 = 10:24:00
......................... VAK C 30 = 10:30:00
Kategorie D20B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 6.20 km, převýšení 235 m, 16 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08776 Žabková Marie TRC 8753 A 134 = 12:14:00
301267 Višváderová Kateřina VRB 8650 B 140 = 12:20:00
07853 Bucká Martina ABR 8651 B 146 = 12:26:00
53845 Hýblová Lenka ZBM 8754 A 152 = 12:32:00
53501 Frýdlová Lenka UOL 8659 B 158 = 12:38:00
301587 Pavlíková Barbora ZLH 8750 B 164 = 12:44:00
08777 Kaletová Petra TRC 8754 B 170 = 12:50:00
52723 Kočí Petra KON 8786 B 176 = 12:56:00
49458 Petrová Tereza BFM 8751 B 182 = 13:02:00
08829 Boháčová Lucie PTE 8771 B 188 = 13:08:00
08774 Mrózková Ivana TRC 8751 B 194 = 13:14:00
301331 Bajcarová Pavla VRB 8752 C 200 = 13:20:00
......................... VAK C 206 = 13:26:00
......................... VAK C 212 = 13:32:00
Kategorie D21B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 7.00 km, převýšení 275 m, 22 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 7 = 10:07:00
52223 Pekárková Eva TZL 7653 E 13 = 10:13:00
52664 Sedlářová Pavla VRB 7051 C 19 = 10:19:00
52002 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 25 = 10:25:00
52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 31 = 10:31:00
53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C 37 = 10:37:00
52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 43 = 10:43:00
53129 Kurfürstová Irena TZL 8052 C 49 = 10:49:00
08898 Hlavová Hana KON 8888 A 55 = 10:55:00
......................... VAK C 61 = 11:01:00
08008 Fučíková Hana VBM 7751 C 67 = 11:07:00
219251 Staňková Veronika SBK 8151 C 73 = 11:13:00
05591 Sukeníková Zuzana VOV 8353 C 79 = 11:19:00
08608 Nešporová Barbora TZL 7652 C 85 = 11:25:00
......................... VAK C 91 = 11:31:00
253155 Sikorová Miroslava VIZ 7658 C 97 = 11:37:00
52547 Horká Jana SSU 8292 C 103 = 11:43:00
08651 Kovaříková Mária TRI 6950 E 109 = 11:49:00
51197 Kovalčíková Eva JAM 7878 C 115 = 11:55:00
51180 Mezníková Lenka PGP 8453 C 121 = 12:01:00
218792 Bencúrová Jitka LCE 7763 C 127 = 12:07:00
......................... VAK C 133 = 12:13:00
51372 Bradáčová Soňa MOV 7651 C 139 = 12:19:00
......................... VAK C 145 = 12:25:00
53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C 151 = 12:31:00
52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 157 = 12:37:00
301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 163 = 12:43:00
52294 Tomanková Martina STE 7552 C 169 = 12:49:00
52865 Křístková Veronika ZBM 8379 C 175 = 12:55:00
53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 181 = 13:01:00
49367 Smičková Eva KON 8277 E 187 = 13:07:00
......................... VAK C 193 = 13:13:00
......................... VAK C 199 = 13:19:00
Kategorie D21C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 6.00 km, převýšení 170 m, 16 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08717 Dostálová Lucie SOP 8052 C 135 = 12:15:00
53814 Bubíková Alena VOV 7850 C 141 = 12:21:00
51888 Jašková Šárka ABR 7751 C 147 = 12:27:00
49386 Hoppová Lucie OOP 8050 C 153 = 12:33:00
410125 Šoltesová Zuzana AOP 7551 C 159 = 12:39:00
08716 Procházková Martina SOP 7351 C 165 = 12:45:00 neregistro
49675 Chmelíková Kateřina VBM 8253 C 171 = 12:51:00
410794 Řehová Renata BFM 7151 C 177 = 12:57:00
08719 Černá Kristýna SOP 8552 C 183 = 13:03:00
416218 Netoličková Radka VOV 7855 C 189 = 13:09:00
......................... VAK C 195 = 13:15:00
......................... VAK C 201 = 13:21:00
Kategorie D35B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 5.90 km, převýšení 190 m, 16 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 81 = 11:21:00
49883 Vidmuchová Martina JPV 7175 C 87 = 11:27:00
52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 93 = 11:33:00
53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 99 = 11:39:00
53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 105 = 11:45:00
51321 Hájková Jitka KYL 7150 C 111 = 11:51:00 neregistro
416013 Muselíková Vladislava ABM 7051 C 117 = 11:57:00
410172 Kostková Jana AOP 7151 C 123 = 12:03:00
52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 129 = 12:09:00
352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 135 = 12:15:00
416050 Sadílková Lenka VIZ 7055 C 141 = 12:21:00
49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C 147 = 12:27:00
......................... VAK C 153 = 12:33:00
......................... VAK C 159 = 12:39:00
49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 165 = 12:45:00
416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 171 = 12:51:00
53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 177 = 12:57:00
52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 183 = 13:03:00
......................... VAK C 189 = 13:09:00
......................... VAK C 195 = 13:15:00
Kategorie D35C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 5.20 km, převýšení 135 m, 14 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 45 = 10:45:00
49444 Spratková Iva SFM 6851 C 51 = 10:51:00
51447 Szturcová Ivana TRC 7051 C 57 = 10:57:00
49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 63 = 11:03:00
416103 Tesařová Jitka RBK 6451 C 69 = 11:09:00
232038 Nykodýmová Monika TBM 6870 C 75 = 11:15:00
49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 81 = 11:21:00
08826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 87 = 11:27:00
416220 Miturová Radmila MOV 6551 C 93 = 11:33:00
......................... VAK C 99 = 11:39:00
49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 105 = 11:45:00
08815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 111 = 11:51:00
......................... VAK C 117 = 11:57:00
Kategorie D40B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.90 km, převýšení 210 m, 15 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 17 = 10:17:00
52412 Smičková Eva KON 5887 C 23 = 10:23:00
52540 Březinová Dana SSU 5896 C 29 = 10:29:00
......................... VAK C 35 = 10:35:00
08714 Glabazňová Jana AOP 6151 C 41 = 10:41:00
416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 47 = 10:47:00
416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 53 = 10:53:00
51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 59 = 10:59:00
51461 Bialožytová Pavla TRC 6350 C 65 = 11:05:00
08659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 71 = 11:11:00
53207 Bravená Alexandra VBM 6155 C 77 = 11:17:00
53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 83 = 11:23:00
......................... VAK C 89 = 11:29:00
52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 95 = 11:35:00
52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 101 = 11:41:00
331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 107 = 11:47:00
53342 Cetkovská Alena TZL 6263 C 113 = 11:53:00
52424 Vaňáková Milada LOL 6252 C 119 = 11:59:00
52863 Uchytilová Jana JPV 6677 C 125 = 12:05:00
08919 Hájová Jana TZL 6051 C 131 = 12:11:00
52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 137 = 12:17:00
53343 Krajčová Věra TZL 5856 C 143 = 12:23:00
416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 149 = 12:29:00
52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 155 = 12:35:00
08906 Skácelová Naďa KON 6183 C 161 = 12:41:00
52560 Strachotová Eva SSU 6099 C 167 = 12:47:00
52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 173 = 12:53:00
......................... VAK C 179 = 12:59:00
......................... VAK C 185 = 13:05:00
Kategorie D45B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.30 km, převýšení 185 m, 14 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 37 = 10:37:00
301392 Rajnošková Marie KSU 6093 C 43 = 10:43:00
52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 49 = 10:49:00
53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 55 = 10:55:00
416057 Stackeová Anna LCE 5551 C 61 = 11:01:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 67 = 11:07:00
......................... VAK C 73 = 11:13:00
Kategorie D45C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.10 km, převýšení 115 m, 11 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 88 = 11:28:00
......................... VAK C 94 = 11:34:00
......................... VAK C 100 = 11:40:00
52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 106 = 11:46:00
......................... VAK C 112 = 11:52:00
Kategorie D50B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 135 m, 13 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08930 Horynová Eva TZL 5254 C 13 = 10:13:00
49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 19 = 10:19:00
52172 Grygarová Alena BOV 5251 C 25 = 10:25:00
......................... VAK C 31 = 10:31:00
Kategorie D55B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.50 km, převýšení 105 m, 10 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 71 = 11:11:00
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 77 = 11:17:00
09576 Stará Pavla BOV 4251 C 83 = 11:23:00
......................... VAK C 89 = 11:29:00
Kategorie D55C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.50 km, převýšení 85 m, 10 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 0 = 10:00:00
232523 Piskořová Klaudie OOP 4751 C 15 = 10:15:00
49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 21 = 10:21:00
416191 Budínová Blanka MOV 4851 C 27 = 10:27:00
Kategorie D60B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.90 km, převýšení 95 m, 9 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
Kategorie H10C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.70 km, převýšení 35 m, 7 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52961 Glonek Jakub AOV 9602 C 3 = 10:03:00
232518 Palzer Vít OOP 9701 C 9 = 10:09:00
? Zakopčan Jakub KRN 9503 C 15 = 10:15:00
416034 Kunz Jan BBM 9601 C 21 = 10:21:00
53126 Sadílek Jan TZL 9601 C 27 = 10:27:00
301324 Šopík Petr VRB 9600 C 33 = 10:33:00
......................... VAK C 39 = 10:39:00
53892 Burkart David VIZ 9602 C 45 = 10:45:00
52644 Zavřel Lukáš KRN 9701 C 51 = 10:51:00
253119 Romportl Jan AOV 9601 C 57 = 10:57:00
232323 Konečný Štěpán OOP 9700 C 63 = 11:03:00
......................... VAK C 69 = 11:09:00
Kategorie H10N
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 0 m, 6 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51457 Bobek Roman TRC 9602 C 15 = 10:15:00 neregistro
? Bořek Ondřej KRN 9901 C 21 = 10:21:00
? Horváth Antonín MOV 9801 C 27 = 10:27:00 neregistro
08760 Mitrenga Lukáš TRC 9603 C 33 = 10:33:00 neregistro
301325 Pinďák René VRB C 39 = 10:39:00 neregistro
? Kotásek Dan KRN 9704 C 45 = 10:45:00
? Menšík Petr MOV 9601 C 51 = 10:51:00 neregistro
219219 Sedláček Ondřej HLV 9726 C 57 = 10:57:00
08756 Czempka Vojtěch TRC 9800 C 63 = 11:03:00
51994 Klaus Tomáš VRB C 69 = 11:09:00 neregistro
......................... VAK C 75 = 11:15:00
416035 Kunz Jiří BBM 9801 C 81 = 11:21:00
53122 Malý Filip VIZ 9701 C 87 = 11:27:00
? Míček Filip MOV 9802 C 93 = 11:33:00 neregistro
? Boček Matěj KRN 9703 C 99 = 11:39:00
08784 Kostka Petr TRC 9600 C 105 = 11:45:00
301241 Fňukal Zdeněk VRB C 111 = 11:51:00 neregistro
331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 117 = 11:57:00
......................... VAK C 123 = 12:03:00
416029 Hirš Otakar VBM 9801 C 129 = 12:09:00
336722 Novák Pavel AOV 9704 C 135 = 12:15:00 neregistro
? Troup Štěpán MOV 9603 C 141 = 12:21:00 neregistro
? Cáhík Vojtěch KRN 9603 C 147 = 12:27:00
08758 Straka Jakub TRC 9601 C 153 = 12:33:00
232186 Slavík Martin VRB C 159 = 12:39:00 neregistro
......................... VAK C 165 = 12:45:00
......................... VAK C 171 = 12:51:00
......................... VAK C 177 = 12:57:00
Kategorie H12B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.10 km, převýšení 155 m, 9 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301572 Švécar Rostislav PTE 9502 C 16 = 10:16:00
51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 C 22 = 10:22:00
08851 Holinka Lukáš PTE 9421 C 28 = 10:28:00
52548 Staněk Tomáš SSU 9403 B 34 = 10:34:00
416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 B 40 = 10:40:00
08601 Chovanec David TZL 9502 C 46 = 10:46:00
53121 Kratochvíl Jindřich VIZ 9412 C 52 = 10:52:00
08885 Chmelař Martin JPV 9505 C 58 = 10:58:00
232406 Štětínksý Pavel MOV 9401 C 64 = 11:04:00
416069 Slíva Jan LCE 9602 C 70 = 11:10:00
49319 Karásek Vojtěch TRI 9401 B 76 = 11:16:00
416144 Korčák Jakub TZL 9403 B 82 = 11:22:00
307332 Sklenář Martin SBR 9501 C 88 = 11:28:00
230664 Jašek Otakar ZBM 9422 C 94 = 11:34:00
53846 Göttlicher Fabio TZL 9402 C 100 = 11:40:00
416100 Pavlík Marek ZLH 9501 C 106 = 11:46:00
......................... VAK C 112 = 11:52:00
? Polčák Luděk VIZ 9411 C 118 = 11:58:00
330655 Láznička Jan TZL 9405 C 124 = 12:04:00
51892 Vičan Dominik ABR 9501 C 130 = 12:10:00
232524 Konečný Michal OOP 9500 C 136 = 12:16:00
52537 Minář Marek SSU 9441 B 142 = 12:22:00
53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 C 148 = 12:28:00
53115 Hlavenka Martin VIZ 9402 C 154 = 12:34:00
08602 Polášek Michal TZL 9503 C 160 = 12:40:00
......................... VAK C 166 = 12:46:00
......................... VAK C 172 = 12:52:00
......................... VAK C 178 = 12:58:00
Kategorie H12C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.90 km, převýšení 140 m, 8 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Volný Jiří KRN 9402 C 10 = 10:10:00
49384 Ostruszka David TRI 9502 C 16 = 10:16:00
416152 Miksa Vojtěch AOV 9502 C 22 = 10:22:00
410795 Řeha Tomáš BFM 9402 C 28 = 10:28:00
52986 Ondruš Adam AOV 9401 C 34 = 10:34:00
......................... VAK C 40 = 10:40:00
232358 Klein Jakub OOP 9501 C 46 = 10:46:00
253116 Valouch David SOP 9501 C 52 = 10:52:00
? Gelnar Petr KRN 9404 C 58 = 10:58:00
53178 Hučík Jan TRI 9407 C 64 = 11:04:00
52958 Wágner Jakub AOV 9501 C 70 = 11:10:00
......................... VAK C 76 = 11:16:00
Kategorie H14B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 180 m, 12 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53864 Špetlík Václav LCE 9203 B 0 = 10:00:00
53791 Sukeník Mojmír KRN 9301 C 6 = 10:06:00
08799 Hadač Filip AOP 9301 A 12 = 10:12:00
08661 Gazda Viktor TRI 9203 B 18 = 10:18:00
08850 Holinka Matouš PTE 9222 C 24 = 10:24:00
08604 Kašpar Michal TZL 9308 C 30 = 10:30:00
49493 Lacina Jakub KSU 9303 B 36 = 10:36:00
53869 Vavrys Johan LCE 9302 B 42 = 10:42:00
04647 Német Kryštof STE 9308 A 48 = 10:48:00
53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 B 54 = 10:54:00
232034 Nykodým Ondřej TBM 9307 B 60 = 11:00:00
......................... VAK C 66 = 11:06:00
08603 Hoferek Tomáš TZL 9305 B 72 = 11:12:00
232027 Berka Miroslav RBK 9210 B 78 = 11:18:00
52713 Věžník Václav ADA 9201 A 84 = 11:24:00
......................... VAK C 90 = 11:30:00
232192 Sýkora Jan AOP 9201 B 96 = 11:36:00
08725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 102 = 11:42:00
49365 Argaláš Michal TRI 9301 B 108 = 11:48:00
416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 114 = 11:54:00
253130 Navrátil Boris AOV 9203 B 120 = 12:00:00
08605 Komárek Martin TZL 9209 C 126 = 12:06:00 neregistro
......................... VAK C 132 = 12:12:00
301573 Řehulka Martin PTE 9322 B 138 = 12:18:00
253365 Doležel Patrik LCE 9305 B 144 = 12:24:00
49303 Lacina Lukáš KSU 9304 B 150 = 12:30:00
352304 Ostřanský Filip SSU 9243 B 156 = 12:36:00
08606 Zubalík Cyril TZL 9307 B 162 = 12:42:00
52519 Skyva Petr STE 9307 B 168 = 12:48:00
232705 Novotný Ondřej ABM 9211 B 174 = 12:54:00
232136 Schuster Marek AOP 9303 A 180 = 13:00:00
232967 Jarnot Michal SOP 9302 C 186 = 13:06:00
49315 Gráf Michal TRI 9304 B 192 = 13:12:00
246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 B 198 = 13:18:00
51504 Valenta Jiří LCE 9201 B 204 = 13:24:00
......................... VAK C 210 = 13:30:00
......................... VAK C 216 = 13:36:00
Kategorie H14C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 150 m, 11 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336738 Lukáš Jakub AOV 9301 C 83 = 11:23:00
? Figura Petr KRN 9200 C 89 = 11:29:00 neregistro
51453 Kiedroň Martin TRC 9201 C 95 = 11:35:00
301582 Verlík Jan TRI 9205 C 101 = 11:41:00
303921 Jendželovský Marek AOV 9201 B 107 = 11:47:00
232171 Probosz Jan HAV 9202 C 113 = 11:53:00
416209 Svěchota Marek MOV 9302 C 119 = 11:59:00
......................... VAK C 125 = 12:05:00
336726 Ročňák Michal AOV 9302 B 131 = 12:11:00
301594 Svatoň Ondra ABR 9301 C 137 = 12:17:00
410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 C 143 = 12:23:00
253123 Švrlanksý Jakub AOV 9202 C 149 = 12:29:00 neregistro
? Vavroš Marián KRN 9201 C 155 = 12:35:00
08782 Kohutek Tomáš TRC 9202 C 161 = 12:41:00
253128 Šidík Petr AOV 9204 C 167 = 12:47:00
......................... VAK C 173 = 12:53:00
......................... VAK C 179 = 12:59:00
Kategorie H16B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 6.90 km, převýšení 215 m, 20 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515150 Vozda Vojtěch KSU 9043 B 0 = 10:00:00
53836 Kolárik Jan TZL 9013 A 4 = 10:04:00
52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 8 = 10:08:00
232026 Berka Milan RBK 9011 B 12 = 10:12:00
232031 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 16 = 10:16:00
04671 Tesař Jan VRB 9000 C 20 = 10:20:00
08772 Kostka Jakub TRC 9103 C 24 = 10:24:00
52656 Strečko Marek ZLH 9101 A 28 = 10:28:00
246837 Popelka Lukáš TZL 9015 B 32 = 10:32:00
49429 Opletal Jan HAV 9000 B 36 = 10:36:00
53176 Legerski Martin TRI 9003 B 40 = 10:40:00
416056 Semela Jakub LCE 9103 B 44 = 10:44:00
53576 Bravený Vít VBM 9102 A 48 = 10:48:00
51512 Bednařík Antonín VIZ 9001 A 52 = 10:52:00
416012 Hrobař Štěpán ABM 9106 B 56 = 10:56:00
246838 Beran Jan TZL 9016 C 60 = 11:00:00
52546 Coufal Radek SSU 9042 B 64 = 11:04:00
515191 Hnilica Přemek KSU 9141 B 68 = 11:08:00
08840 Popelka Pavel PTE 9032 B 72 = 11:12:00
51460 Opletal Petr TRC 9104 C 76 = 11:16:00
51301 Hubáček Jan LCE 9101 B 80 = 11:20:00
246835 Matuš Martin TZL 9102 B 84 = 11:24:00
232343 Kazda Adam RBK 9104 B 88 = 11:28:00
53108 Mátl Martin KSU 9041 C 92 = 11:32:00
51903 Vičan Michael ABR 9101 B 96 = 11:36:00
53489 Jemelík Hynek ZBM 9102 A 100 = 11:40:00
49438 Melecký Martin OOP 9000 A 104 = 11:44:00
52549 Ostřanský Josef SSU 9011 B 108 = 11:48:00
53396 Láznička Petr TZL 9011 B 112 = 11:52:00
331424 Svízela Vojtěch LCE 9105 C 116 = 11:56:00
53670 Janů Zdeněk KSU 9045 C 120 = 12:00:00
52945 Fousek Jan AOV 9101 B 124 = 12:04:00
53331 Navara Jakub TZL 9017 B 128 = 12:08:00
52712 Věžník Antonín ADA 9001 B 132 = 12:12:00
08769 Szturc Jan TRC 9003 B 136 = 12:16:00
08713 Peřinka Jan AOP 9101 A 140 = 12:20:00
52343 Schäfer Martin TZL 9009 B 144 = 12:24:00
52583 Křeček Jan ZPV 9111 B 148 = 12:28:00
52479 Pernica Jiří VRB 9002 C 152 = 12:32:00
......................... VAK C 156 = 12:36:00
301583 Seitler Milan ZLH 9102 B 160 = 12:40:00
......................... VAK C 164 = 12:44:00
411763 Sochor Vít HAV 9105 B 168 = 12:48:00
416126 Bartosz David TRI 9102 B 172 = 12:52:00
53354 Krajča Martin TZL 9012 B 176 = 12:56:00
301284 Šesták Jakub RBK 9001 B 180 = 13:00:00
515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 A 184 = 13:04:00
52574 Benc Martin SSU 9143 B 188 = 13:08:00
......................... VAK C 192 = 13:12:00
08768 Szturc Václav TRC 9102 B 196 = 13:16:00
51502 Valenta Jan LCE 9003 A 200 = 13:20:00
53317 Nečas Jiří TZL 9101 A 204 = 13:24:00
......................... VAK C 208 = 13:28:00
......................... VAK C 212 = 13:32:00
......................... VAK C 216 = 13:36:00
Kategorie H16C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 6.10 km, převýšení 180 m, 17 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08762 Szlaur Jan TRC 9107 C 112 = 11:52:00
51956 Šnajdr Jakub VRB 9001 C 118 = 11:58:00
? Tomančák Ondřej KRN 9102 C 124 = 12:04:00
303916 Jendželovský Martin AOV 9003 B 130 = 12:10:00
52985 Janča Martin MOV 9001 C 136 = 12:16:00
416099 Kopilčák Jiří ZLH 9104 C 142 = 12:22:00
......................... VAK C 148 = 12:28:00
52589 Soldán Michal JPV 9137 C 154 = 12:34:00
08838 Vítek Michal PTE 9031 C 160 = 12:40:00
49430 Melecký Karel OOP 9100 B 166 = 12:46:00
253152 Figura Jiří HAV 9009 C 172 = 12:52:00
08786 Kiedroň Michal TRC 9101 C 178 = 12:58:00
301225 Vojtanovský Jan VRB 9005 C 184 = 13:04:00
......................... VAK C 190 = 13:10:00
Kategorie H18B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 7.90 km, převýšení 300 m, 22 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53318 Nečas Tomáš TZL 8801 A 13 = 10:13:00
52550 Benc Tomáš SSU 8943 B 19 = 10:19:00
232102 Válek Filip VRB 8906 B 25 = 10:25:00
52469 Vašíček Michal UOL 8908 B 31 = 10:31:00
......................... VAK C 37 = 10:37:00
......................... VAK C 43 = 10:43:00
51513 Malý Ondřej VIZ 8911 A 49 = 10:49:00
52856 Navrátil Tomáš JPV 8817 B 55 = 10:55:00
08766 Sedláček Michal TRC 8901 A 61 = 11:01:00
51874 Řeháček Jakub ABR 8902 B 67 = 11:07:00
301547 Bravený Adam VBM 8801 A 73 = 11:13:00
53839 Žaludek Jindřich TZL 8904 B 79 = 11:19:00
352303 Slivečka Jan MOV 8901 B 85 = 11:25:00
......................... VAK C 91 = 11:31:00
52470 Zdráhal Tomáš UOL 8801 B 97 = 11:37:00
52935 Sochor Jan HAV 8801 B 103 = 11:43:00
301212 Dědic Filip ZBM 8836 A 109 = 11:49:00
352306 Přikryl Jan SSU 8945 B 115 = 11:55:00
04628 Ondrusz Martin VRB 8801 B 121 = 12:01:00
52349 Panovec Jan OTK 8931 B 127 = 12:07:00
......................... VAK C 133 = 12:13:00
52707 Vlažný Jan LCE 8901 A 139 = 12:19:00
08938 Hladík Jiří VIZ 8901 A 145 = 12:25:00
207822 Gajdoš Jan JPV 8913 B 151 = 12:31:00
53356 Kusbach Antonín TZL 8901 B 157 = 12:37:00
52462 Špacír Jan UOL 8805 B 163 = 12:43:00
52984 Mikolajek Petr MOV 8806 B 169 = 12:49:00
......................... VAK C 175 = 12:55:00
Kategorie H18C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 7.30 km, převýšení 315 m, 19 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232194 Šopík Lukáš VRB 8905 C 85 = 11:25:00
49309 Jarnot Marek SOP 8805 C 91 = 11:31:00
52955 Kramenko Petr AOV 8805 C 97 = 11:37:00
51882 Kolář Rudolf ABR 8901 C 103 = 11:43:00
232144 Šopík Tomáš VRB 8907 C 109 = 11:49:00
08765 Trojek Pavel TRC 8803 C 115 = 11:55:00
......................... VAK C 121 = 12:01:00
49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 127 = 12:07:00
52938 Proske Petr AOV 8803 B 133 = 12:13:00
232162 Janča Jaroslav VRB 8904 C 139 = 12:19:00
08767 Ladányi Vít TRC 8903 B 145 = 12:25:00
......................... VAK C 151 = 12:31:00
Kategorie H20B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 9.40 km, převýšení 360 m, 24 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08754 Sedláček Tomáš TRC 8601 A 82 = 11:22:00
52948 Fojtík Jan AOV 8701 B 90 = 11:30:00
232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 A 98 = 11:38:00
301202 Váňa Lukáš VRB 8601 B 106 = 11:46:00
......................... VAK C 114 = 11:54:00
49324 Hruška Pavel SOP 8608 B 122 = 12:02:00
08759 Bialožyt Michal TRC 8700 A 130 = 12:10:00
......................... VAK C 138 = 12:18:00
Kategorie H21B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 12.30 km, převýšení 475 m, 30 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52511 Jašek Petr STE 7601 C 1 = 10:01:00
232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 3 = 10:03:00
53400 Marek Martin VIZ 7624 C 5 = 10:05:00
53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 7 = 10:07:00
49674 Fučík Karel VBM 7246 E 9 = 10:09:00
52545 Strachota Michal SSU 8349 C 11 = 10:11:00
53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 13 = 10:13:00
......................... VAK C 15 = 10:15:00
00121 König Lukáš ZBM 8001 C 17 = 10:17:00
52429 Jirka Jakub VOV 7905 C 19 = 10:19:00
51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 21 = 10:21:00
52487 Stoklasa Bohumil JPV 8417 C 23 = 10:23:00
52764 Fiala Jan BBM 7205 C 25 = 10:25:00
51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C 27 = 10:27:00
416055 Skoba Ondřej TZL 7732 C 29 = 10:29:00
52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 31 = 10:31:00
515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 33 = 10:33:00
52054 Brabec Jaroslav ZBM 8242 C 35 = 10:35:00
416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 37 = 10:37:00
52516 Pudel Jarda STE 7505 C 39 = 10:39:00
08881 Vlach Jiří VOV 7900 C 41 = 10:41:00
......................... VAK C 43 = 10:43:00
515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 45 = 10:45:00
53206 Urban Jan SBK 7537 C 47 = 10:47:00
53367 Šidla Jan TZL 6808 C 49 = 10:49:00
515037 Starosta Pavel VIZ 7938 C 51 = 10:51:00
253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 53 = 10:53:00
52848 Pavlíček Václav JPV 8412 C 55 = 10:55:00
501888 Hanák Pavel STE 7101 R 57 = 10:57:00
52056 Palát Petr ABM 7415 C 59 = 10:59:00
52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 61 = 11:01:00
410337 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 63 = 11:03:00
52505 Budík Radek NOB 7201 R 65 = 11:05:00
08933 Černoch Karel TZL 6835 C 67 = 11:07:00
52296 Košárek Pavel JAM 7100 R 69 = 11:09:00
52765 Válka Jan SOP 7811 C 71 = 11:11:00
53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 R 73 = 11:13:00
53888 Vlach Oldřich VOV 7730 C 75 = 11:15:00
53214 Sluka Miroslav VBM 7207 C 77 = 11:17:00
......................... VAK C 79 = 11:19:00
52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 81 = 11:21:00
52430 Jirka Michal ZBM 8403 C 83 = 11:23:00
52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 85 = 11:25:00
52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 87 = 11:27:00
52576 Strachota Petr SSU 8741 A 89 = 11:29:00
00130 Pátek Richard ZBM 7609 C 91 = 11:31:00
......................... VAK C 93 = 11:33:00
515122 Henek Vladan JPV 8002 R 95 = 11:35:00
53361 Hradil Jiří TZL 8604 A 97 = 11:37:00
515179 Turczer Petr KSU 7945 C 99 = 11:39:00
51936 Kulíšek Tomáš HOB 7101 C 101 = 11:41:00
53335 Vyoral Jan VIZ 7615 R 103 = 11:43:00
53854 Mrkvica Petr VOV 7802 C 105 = 11:45:00
52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C 107 = 11:47:00
08940 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 109 = 11:49:00
52987 Sivák Jan MOV 8701 C 111 = 11:51:00
49689 Stehlík Martin ZBM 8503 R 113 = 11:53:00
416042 Krajča Tomáš TZL 8714 A 115 = 11:55:00
52345 Kunz Martin BBM 7101 C 117 = 11:57:00
51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 119 = 11:59:00
416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 121 = 12:01:00
301233 Velička Jan VRB 8504 C 123 = 12:03:00
......................... VAK C 125 = 12:05:00
53285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 127 = 12:07:00
......................... VAK C 129 = 12:09:00
53128 Zlatník Lubor TZL 7337 C 131 = 12:11:00
53201 Veselý Martin ZBM 7502 C 133 = 12:13:00
52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 135 = 12:15:00
52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 137 = 12:17:00
52290 Besta Michal JAM 7600 C 139 = 12:19:00
49351 Daněk Jiří SOP 7101 C 141 = 12:21:00
52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 143 = 12:23:00
......................... VAK C 145 = 12:25:00
52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 147 = 12:27:00
52756 Rigó Marek ODR 7101 C 149 = 12:29:00
52844 Ježek Tomáš JPV 8419 C 151 = 12:31:00
515111 Halama Jakub KSU 7940 R 153 = 12:33:00
51940 Dittrich Petr HOB 7701 C 155 = 12:35:00
500167 Barrable Nick TBM 7447 E 157 = 12:37:00
......................... VAK C 159 = 12:39:00
08411 Pekárek Evžen TZL 7007 R 161 = 12:41:00
08086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 163 = 12:43:00
51932 Klech Richard VRB 7201 R 165 = 12:45:00
......................... VAK C 167 = 12:47:00
......................... VAK C 169 = 12:49:00
......................... VAK C 171 = 12:51:00
Kategorie H21C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 9.30 km, převýšení 330 m, 21 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301586 Pavlík Ondřej ZLH 8601 C 50 = 10:50:00
301244 Kuja Ivo KAR 7701 C 56 = 10:56:00
53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 62 = 11:02:00
08757 Bernát Petr TRC 8606 B 68 = 11:08:00
52222 Vintr Radek TZL 7701 C 74 = 11:14:00
352331 Gulas Jan VOV 8008 C 80 = 11:20:00
416076 Štolfa Jaromír SKM 7506 C 86 = 11:26:00
07861 Kovařík Martin TRI 7700 C 92 = 11:32:00
......................... VAK C 98 = 11:38:00
51375 Mladěnka Libor MOV 5902 C 104 = 11:44:00
52731 Flodr Vojtěch UOL 8406 C 110 = 11:50:00
416097 Moskva Roman ZLH 7501 C 116 = 11:56:00
52602 Růžička Lukáš KSU 7849 C 122 = 12:02:00
......................... VAK C 128 = 12:08:00
00104 Zvarik Tomáš ZBM 7702 C 134 = 12:14:00
49380 Pavlačka František ODR 8600 C 140 = 12:20:00 neregistro
......................... VAK C 146 = 12:26:00
53119 Chmelař Daniel VIZ 7212 C 152 = 12:32:00
49344 Kuča Petr SOP 8606 C 158 = 12:38:00
301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 164 = 12:44:00
49841 Kozumplík Aleš VBM 8403 C 170 = 12:50:00
08750 Cieslar Martin TRC 8401 C 176 = 12:56:00
53336 Svoboda Michal TZL 8105 C 182 = 13:02:00
301299 Javůrek Tomáš ZLH 8701 C 188 = 13:08:00
......................... VAK C 194 = 13:14:00
......................... VAK C 200 = 13:20:00
......................... VAK C 206 = 13:26:00
Kategorie H35B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 8.90 km, převýšení 400 m, 24 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 42 = 10:42:00
53368 Láznička Robert TZL 6309 C 48 = 10:48:00
232412 Šarman Radim MOV 6201 C 54 = 10:54:00
......................... VAK C 60 = 11:00:00
53138 Pavelka Vladimír VIZ 5903 C 66 = 11:06:00
52693 Vavrys Petr LCE 6413 C 72 = 11:12:00
......................... VAK C 78 = 11:18:00
410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 84 = 11:24:00
53143 Vrubel Karel TZL 6401 C 90 = 11:30:00
52720 Huňka Karel KON 6919 C 96 = 11:36:00
52009 Gross Michal ABM 6946 C 102 = 11:42:00
......................... VAK C 108 = 11:48:00
53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 114 = 11:54:00
08785 Szturc Radek TRC 6800 C 120 = 12:00:00
......................... VAK C 126 = 12:06:00
53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C 132 = 12:12:00
08875 Pavlík Radek KSU 6849 C 138 = 12:18:00 neregistro
52700 Slezák Libor LCE 6207 C 144 = 12:24:00
352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 150 = 12:30:00
232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 156 = 12:36:00
08715 Jelínek Jan AOP 6401 C 162 = 12:42:00
571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 168 = 12:48:00
53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 174 = 12:54:00
......................... VAK C 180 = 13:00:00
......................... VAK C 186 = 13:06:00
......................... VAK C 192 = 13:12:00
Kategorie H35C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 7.90 km, převýšení 360 m, 21 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232538 Konečný Pavel OOP 6601 C 140 = 12:20:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 146 = 12:26:00
08828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 152 = 12:32:00
52956 Romprtl Petr AOV 6801 C 158 = 12:38:00
49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 164 = 12:44:00
232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 170 = 12:50:00
49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 176 = 12:56:00
49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 182 = 13:02:00
51174 Sušina Petr MOV 7106 C 188 = 13:08:00 neregistro
......................... VAK C 194 = 13:14:00
253120 Kaděra Pavel HAV 7100 C 200 = 13:20:00 neregistro
Kategorie H40B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 7.20 km, převýšení 240 m, 23 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52940 Sochor Tomáš HAV 6301 C 12 = 10:12:00
51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 18 = 10:18:00
08787 Niedoba Jan TRC 6200 C 24 = 10:24:00
232154 Holuša Petr JAM 6500 C 30 = 10:30:00
08902 Grepl Ladislav KON 6111 C 36 = 10:36:00
53341 Háj Bohumil TZL 5601 C 42 = 10:42:00
352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 48 = 10:48:00
303932 Krhut Libor HAV 6302 C 54 = 10:54:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 60 = 11:00:00
08655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 66 = 11:06:00
51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 72 = 11:12:00
515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 78 = 11:18:00
53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 84 = 11:24:00
52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 90 = 11:30:00
52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C 96 = 11:36:00
52478 Pernica Jiří UOL 6501 C 102 = 11:42:00
52963 Rajnošek Zdeněk KSU 6345 C 108 = 11:48:00
232023 Berka Milan RBK 6312 C 114 = 11:54:00
51881 Kolář Rudolf ABR 6301 C 120 = 12:00:00
......................... VAK C 126 = 12:06:00
53263 Nykodým Petr TBM 6307 C 132 = 12:12:00
52751 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 138 = 12:18:00
52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 144 = 12:24:00
307338 Sklenář Miroslav SBR 6301 C 150 = 12:30:00
52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 156 = 12:36:00
08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 162 = 12:42:00
500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 168 = 12:48:00
51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 174 = 12:54:00
232152 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 180 = 13:00:00
......................... VAK C 186 = 13:06:00
......................... VAK C 192 = 13:12:00
......................... VAK C 198 = 13:18:00
Kategorie H45B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 6.40 km, převýšení 205 m, 19 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52529 Zdráhal Robert STE 5707 C 14 = 10:14:00
53221 Hirš Libor VBM 6000 C 20 = 10:20:00
53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 26 = 10:26:00
52854 Uchytil Vlastimil JPV 6117 C 32 = 10:32:00
218793 Kunčar Antonín LCE 58 C 38 = 10:38:00 neregistro
53649 Janů Zdeněk KSU 5749 C 44 = 10:44:00
53804 Štěpaník Otakar OTK 5707 C 50 = 10:50:00
52563 Březina Vladimír SSU 5847 C 56 = 10:56:00
416098 Zachař Zdeněk ZLH 5902 C 62 = 11:02:00
52559 Král Jiří SSU 5941 C 68 = 11:08:00
53370 Krajča Pavel TZL 5705 C 74 = 11:14:00
08789 Bialožyt Miroslav TRC 5701 C 80 = 11:20:00
52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 86 = 11:26:00
51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 92 = 11:32:00
53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 98 = 11:38:00
52534 Višňa Milan STE 5904 C 104 = 11:44:00
49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 110 = 11:50:00
52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 116 = 11:56:00
52501 Albert František STE 5804 C 122 = 12:02:00
......................... VAK C 128 = 12:08:00
Kategorie H45C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 6.00 km, převýšení 225 m, 15 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53386 Čech Přemysl SVS 5901 C 101 = 11:41:00
52538 Kolář Leopold KAR 5401 C 107 = 11:47:00
51515 Kršák Karel VIZ 5902 C 113 = 11:53:00
07854 Bucký Josef ABR 6001 C 119 = 11:59:00
301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 125 = 12:05:00 neregistro
49419 Belkovics Jan HAV 5800 C 131 = 12:11:00
53420 Malysa Ján SOP 5102 C 137 = 12:17:00
529360 Proske Pavel AOV 6001 C 143 = 12:23:00
52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 149 = 12:29:00
53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 155 = 12:35:00
51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 161 = 12:41:00
52989 Mikolajek Stanislav MOV 5501 C 167 = 12:47:00
Kategorie H50B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 5.80 km, převýšení 190 m, 16 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 8 = 10:08:00
53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 14 = 10:14:00
52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 20 = 10:20:00
52441 Janošík Antonín UOL 5201 C 26 = 10:26:00
52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 32 = 10:32:00
......................... VAK C 38 = 10:38:00
52556 Strachota Jaroslav SSU 5600 C 44 = 10:44:00
51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 50 = 10:50:00
52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 56 = 10:56:00
53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 62 = 11:02:00
52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 68 = 11:08:00
......................... VAK C 74 = 11:14:00
53395 Najbrt Tomáš VMZ 5607 C 80 = 11:20:00
51199 Krmášek Bohdan JAM 5300 C 86 = 11:26:00
49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 92 = 11:32:00
52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 98 = 11:38:00
352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 104 = 11:44:00
52398 Čevela Jaromír TZL 5301 C 110 = 11:50:00
......................... VAK C 116 = 11:56:00
Kategorie H55B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 5.20 km, převýšení 190 m, 14 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53848 Jelínek Petr TZL 4902 C 15 = 10:15:00
352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 21 = 10:21:00
51910 Toman Stanislav ABR 4801 C 27 = 10:27:00
52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 33 = 10:33:00
52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 39 = 10:39:00
52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 45 = 10:45:00
53295 Sponar Jan TBM 5004 C 51 = 10:51:00
49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 57 = 10:57:00
08720 Jurčák Karel SOP 5101 C 63 = 11:03:00
......................... VAK C 69 = 11:09:00
51904 Blažek Václav SBR 4701 C 75 = 11:15:00
416088 Peška Antonín HLV 4801 C 81 = 11:21:00
410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 87 = 11:27:00
53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 93 = 11:33:00
52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 99 = 11:39:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 105 = 11:45:00
52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 111 = 11:51:00
219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 117 = 11:57:00
51939 Klech Josef HOB 4701 C 123 = 12:03:00
......................... VAK C 129 = 12:09:00
Kategorie H55C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.30 km, převýšení 160 m, 12 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51376 Kroča Josef MOV 4501 C 11 = 10:11:00
51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 17 = 10:17:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 23 = 10:23:00
......................... VAK C 29 = 10:29:00
49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 35 = 10:35:00
412350 Jedryszczak Edward POL C 41 = 10:41:00 neregistro
301264 Zaoral Jan VRB 4703 C 47 = 10:47:00
......................... VAK C 53 = 10:53:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 59 = 10:59:00
49305 Beneš Karel HAV 4201 C 65 = 11:05:00
51374 Diener Herbert MOV 4101 C 71 = 11:11:00
......................... VAK C 77 = 11:17:00
Kategorie H60B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.50 km, převýšení 195 m, 13 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52781 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C 34 = 10:34:00
09577 Starý Břetislav BOV 4402 C 40 = 10:40:00
352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 46 = 10:46:00
51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 52 = 10:52:00
416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 58 = 10:58:00
......................... VAK C 64 = 11:04:00
53860 Žemlík Jan TZL 4325 C 70 = 11:10:00
52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 76 = 11:16:00
52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 82 = 11:22:00
52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 88 = 11:28:00
52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 94 = 11:34:00
......................... VAK C 100 = 11:40:00
Kategorie H65B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 155 m, 12 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52180 Boudný Zdeněk SJI 3709 C 45 = 10:45:00
09823 Rychlý Rudolf PHK 4101 C 51 = 10:51:00
53375 Láznička Alois TZL 3613 C 57 = 10:57:00
416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C 63 = 11:03:00
49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 69 = 11:09:00
......................... VAK C 75 = 11:15:00
Kategorie H65C
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 135 m, 10 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52784 Koloczek Albín MOV 3401 C 9 = 10:09:00
04777 Lichý Květoslav SOP 3201 C 15 = 10:15:00
? Vávra Jiří MOV 4102 C 21 = 10:21:00 neregistro
08751 Opletal Jaroslav TRC 3700 C 27 = 10:27:00
......................... VAK C 33 = 10:33:00
Kategorie H70B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.40 km, převýšení 80 m, 7 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
Kategorie H75B
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.40 km, převýšení 80 m, 7 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 4 = 10:04:00
52026 Šauman Václav LBM 3026 C 10 = 10:10:00
53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 16 = 10:16:00
52536 Uhmann Hubert SSU 2600 C 22 = 10:22:00
......................... VAK C 28 = 10:28:00
Kategorie P3
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 155 m, 8 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301290 Krätschmerová Jitka VRB C 14 = 10:14:00 neregistro
49406 Šperlík Josef ODR 5500 C 20 = 10:20:00
207823 Jelínková Dagmar ZLI C 26 = 10:26:00 neregistro
301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C 32 = 10:32:00 neregistro
301205 Ševčíková Monika VRB C 38 = 10:38:00 neregistro
49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 44 = 10:44:00
21519 Berková Pavlína RBK 7151 C 50 = 10:50:00
416122 Vašek Karel UOL 5402 C 56 = 10:56:00
49408 Jaschková Katka HAV 8551 C 62 = 11:02:00
53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 68 = 11:08:00
? Vojtanovská Šárka VRB C 74 = 11:14:00 neregistro
232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 80 = 11:20:00
51368 Martincová Marie ADA 4951 C 86 = 11:26:00
352332 Sklenářová Lenka SBR 6851 C 92 = 11:32:00
......................... VAK C 98 = 11:38:00
51952 Vojtanovský Milan VRB 4301 C 104 = 11:44:00
......................... VAK C 110 = 11:50:00
08831 Mikšíková Kateřina PTE 7375 C 116 = 11:56:00
......................... VAK C 122 = 12:02:00
301328 Ševčík Jiří VRB C 128 = 12:08:00 neregistro
416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 134 = 12:14:00
352320 Rišková Diana ZLH 8950 C 140 = 12:20:00 neregistro
08612 Skácel Václav TZL 7702 C 146 = 12:26:00 neregistro
416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 152 = 12:32:00
......................... VAK C 158 = 12:38:00
49334 Goldová Jaroslava ODR 6350 C 164 = 12:44:00
301230 Hradilová Michaela VRB C 170 = 12:50:00 neregistro
......................... VAK C 176 = 12:56:00
......................... VAK C 182 = 13:02:00
......................... VAK C 188 = 13:08:00
Kategorie P5
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.50 km, převýšení 235 m, 13 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 10:13:00
410117 Málek Michal AOP C 19 = 10:19:00 neregistro
301592 Vašková Zdenka UOL 5451 C 25 = 10:25:00
? Ledabyl Pavel HOB 8401 C 31 = 10:31:00 neregistro
......................... VAK C 37 = 10:37:00
52657 Šemberková Helena ZLH 7551 C 43 = 10:43:00 neregistro
52493 Krejčí Pavel BR C 49 = 10:49:00 neregistro
......................... VAK C 55 = 10:55:00
219249 Kazda Bohumil RBK 6201 C 61 = 11:01:00
410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 67 = 11:07:00
......................... VAK C 73 = 11:13:00
......................... VAK C 79 = 11:19:00
......................... VAK C 85 = 11:25:00
......................... VAK C 91 = 11:31:00
......................... VAK C 97 = 11:37:00
......................... VAK C 103 = 11:43:00
Kategorie RD
14.05.2006 5. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 85 m, 9 kontrol tištěno 13.05.2006 16:58
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 10:20:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
237601 Bencúr Juraj ml LCE 99 C 20 = 10:20:00 neregistro
49489 Broda Aleš SFM 0202 C 20 = 10:20:00 neregistro
? Cirklová Veronika MOV 9451 C 20 = 10:20:00 neregistro
? Hruzík Lukáš MOV 9303 C 20 = 10:20:00
? Hrušková Adéla MOV 9551 C 20 = 10:20:00 neregistro
51319 Hájková Lenka KYL 00xx C 20 = 10:20:00 neregistro
49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 20 = 10:20:00 neregistro
301297 Kaděra Vojtěch HAV 0000 C 20 = 10:20:00
08796 Kovalčíková Anička JAM 0000 C 20 = 10:20:00 neregistro
515156 Kujová Natálie KAR 9751 C 20 = 10:20:00 neregistro
? Moskvová Agáta ZLH 0355 C 20 = 10:20:00 neregistro
? Míček Dominik MOV 9501 C 20 = 10:20:00 neregistro
08613 Nešporová Alžběta TZL 0051 C 20 = 10:20:00 neregistro
352319 Novotná Klára ZLH 9851 C 20 = 10:20:00 neregistro
04728 Novotná Tereza ZLH 0050 C 20 = 10:20:00 neregistro
207843 Palát Tomáš ABM 0307 C 20 = 10:20:00
08611 Podmolík Josef TZL 9701 C 20 = 10:20:00
253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 20 = 10:20:00
? Sedláček Jan HLV 9727 C 20 = 10:20:00
352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C 20 = 10:20:00
49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 20 = 10:20:00 neregistro
232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 C 20 = 10:20:00
331752 Tesař Vojtěch VOV C 20 = 10:20:00 neregistro
? Troup Matěj MOV 9402 C 20 = 10:20:00 neregistro
410793 Řehová Natálie BFM C 20 = 10:20:00 neregistro