Kategorie D10C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 50 m, 7 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 51 = 12:51:00
? Uchytilová Natálie JPV 9696 C 53 = 12:53:00
08653 Czepczorová Veronik TRI 9652 C 55 = 12:55:00
301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 57 = 12:57:00 neregistro
416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 C 59 = 12:59:00
232620 Tesařová Jana VOV C 61 = 13:01:00 neregistro
? Dufková Barbora KRN 9553 C 63 = 13:03:00
51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 C 65 = 13:05:00
49381 Czepczorová Kateřin TRI 9651 C 67 = 13:07:00
......................... VAK C 69 = 13:09:00
Kategorie D10N
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.90 km, převýšení 90 m, 6 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 91 = 13:31:00
07863 Brudná Klára TRI 9653 C 93 = 13:33:00
? Nykodémová Bětka KRN 9752 C 95 = 13:35:00 neregistro
52771 Sušinová Barbora MOV 9651 C 97 = 13:37:00
08660 Kovářová Tereza TRI 9756 C 99 = 13:39:00 neregistro
? Slezáková Pavla VRB C 101 = 13:41:00 neregistro
219259 Muselíková Michaela ABM 9898 C 103 = 13:43:00
......................... VAK C 105 = 13:45:00
416128 Chlebikova Aneta TRI 9755 C 107 = 13:47:00
? Coganová Veronika KRN 9655 C 109 = 13:49:00
330694 Jeřábková Terezie SVS 9152 C 111 = 13:51:00 neregistro
49451 Petrželková Monika BFM 9651 C 113 = 13:53:00
53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 C 115 = 13:55:00
? Téglová Adéla MOV 9752 C 117 = 13:57:00 neregistro
? Bučková Veronika VRB C 119 = 13:59:00 neregistro
49366 Fizková Renáta TRI 9753 C 121 = 14:01:00
? Nykodýmová Tereza KRN 9751 C 123 = 14:03:00
......................... VAK C 125 = 14:05:00
Kategorie D12B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 75 m, 9 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00
52738 Spurná Martina PTE 9556 C 3 = 12:03:00
49322 Kantorová Dorota TRI 9452 B 5 = 12:05:00
218972 Kociánová Barbora TZL 9454 C 7 = 12:07:00
49318 Hnilicová Šárka KSU 9493 C 9 = 12:09:00
52737 Hejlová Lucie PTE 9653 C 11 = 12:11:00
218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 13 = 12:13:00
219242 Tesařová Markéta RBK 9451 B 15 = 12:15:00
416071 Kunčarová Jana LCE 9651 C 17 = 12:17:00
49338 Kovářová Veronika TRI 9459 C 19 = 12:19:00
08849 Vítková Lucie PTE 9474 C 21 = 12:21:00
218977 Koláriková Lucie TZL 9451 B 23 = 12:23:00
......................... VAK C 25 = 12:25:00
Kategorie D12C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.20 km, převýšení 35 m, 8 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00
49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 C 3 = 12:03:00
? Jančová Jana VRB 9450 C 5 = 12:05:00
49302 Procházková Marie SOP 9551 C 7 = 12:07:00
232243 Peřinková Petra AOP 9451 C 9 = 12:09:00
51884 Bucká Karolína ABR 9553 C 11 = 12:11:00
301123 Fukalová Martina AOV 9550 C 13 = 12:13:00
49462 Svobodová Radka BFM 9451 B 15 = 12:15:00
515074 Tesařová Marcela VOV C 17 = 12:17:00 neregistro
49473 Proboszová Natálie HAV 9452 C 19 = 12:19:00
53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 21 = 12:21:00
352317 Mehésová Irena ZLH 9450 C 23 = 12:23:00
49327 Haltofová Eva TRI 9453 C 25 = 12:25:00
......................... VAK C 27 = 12:27:00
Kategorie D14B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.90 km, převýšení 90 m, 12 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 81 = 13:21:00
49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 B 83 = 13:23:00
416043 Krejčíková Marie TZL 9252 B 85 = 13:25:00
52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 87 = 13:27:00
53659 Vozdová Aneta KSU 9394 B 89 = 13:29:00
52740 Hejlová Zuzana PTE 9371 C 91 = 13:31:00
224903 Štarhová Martina SSU 9386 B 93 = 13:33:00
410731 Sklenářová Radka SBR 9250 B 95 = 13:35:00
232405 Šarmanová Alena MOV 9351 B 97 = 13:37:00
08652 Nožková Sára TRI 9353 B 99 = 13:39:00
52728 Pernicová Helena UOL 9352 B 101 = 13:41:00
53844 Žaludková Petra TZL 9251 B 103 = 13:43:00
49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 C 105 = 13:45:00
53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 C 107 = 13:47:00
253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 109 = 13:49:00
53280 Opletalová Bára TRI 9354 B 111 = 13:51:00
......................... VAK C 113 = 13:53:00
53112 Mátlová Pavlína KSU 9392 B 115 = 13:55:00
51883 Kolářová Renata ABR 9351 B 117 = 13:57:00
52743 Kejíková Ivona PTE 9281 C 119 = 13:59:00
218976 Kavánková Jana TZL 9351 C 121 = 14:01:00
49395 Kosová Barbora TRI 9258 B 123 = 14:03:00
301153 Chromečková Martina SSU 9262 B 125 = 14:05:00
352326 Sklenářová Dorothea SBR 9350 B 127 = 14:07:00
52729 Šimková Johanka UOL 9355 A 129 = 14:09:00
49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 131 = 14:11:00
53722 Koporová Petra ZBM 9353 C 133 = 14:13:00
53652 Janů Hana KSU 9393 B 135 = 14:15:00
53130 Borková Marie TZL 9253 B 137 = 14:17:00
49355 Czepczorová Michael TRI 9351 C 139 = 14:19:00
......................... VAK C 141 = 14:21:00
......................... VAK C 143 = 14:23:00
Kategorie D14C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 35 m, 9 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 50 = 12:50:00
? Foltýnová Dominika KRN 9292 C 52 = 12:52:00
51887 Chudá Aneta ABR 9353 C 54 = 12:54:00
232527 Ručková Amálie OOP 9350 C 56 = 12:56:00
410791 Ivánková Žaneta BFM 9351 C 58 = 12:58:00
49328 Mizerová Monika TRI 9250 C 60 = 13:00:00
253107 Opletalová Eva HAV 9250 C 62 = 13:02:00
336733 Nováková Anežka AOV 9251 C 64 = 13:04:00
? Foltýnová Barbora KRN 9152 C 66 = 13:06:00
......................... VAK C 68 = 13:08:00
Kategorie D16B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.40 km, převýšení 115 m, 14 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 11 = 12:11:00
53889 Kršáková Veronika VIZ 9090 B 13 = 12:13:00
416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 15 = 12:15:00
49392 Pospíšilová Martina SOP 9051 B 17 = 12:17:00
53360 Vintrová Iva TZL 9151 B 19 = 12:19:00
52454 Indráková Adélka UOL 9153 A 21 = 12:21:00
52741 Řehulková Petra PTE 9172 B 23 = 12:23:00
53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B 25 = 12:25:00
08798 Hadačová Tereza AOP 9051 A 27 = 12:27:00
232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 B 29 = 12:29:00
49401 Kociánová Michaela OOP 9050 A 31 = 12:31:00
53315 Hoferková Petra TZL 9054 B 33 = 12:33:00
53887 Kršáková Marie VIZ 9191 B 35 = 12:35:00
49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 37 = 12:37:00
52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 B 39 = 12:39:00
......................... VAK C 41 = 12:41:00
52727 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 43 = 12:43:00
52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 45 = 12:45:00
301214 Válková Tereza VRB 9150 B 47 = 12:47:00
51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 49 = 12:49:00
53120 Drgová Markéta TZL 9152 B 51 = 12:51:00
08780 Bialožytová Tereza TRC 9050 B 53 = 12:53:00
49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 B 55 = 12:55:00
52742 Karásková Zuzana PTE 9173 B 57 = 12:57:00
53334 Maliňáková Barbora VIZ 9051 B 59 = 12:59:00
49407 Vyhnálková Milada SOP 9151 B 61 = 13:01:00
52507 Jakobová Adélka UOL 9052 A 63 = 13:03:00
53118 Drgová Lenka TZL 9153 B 65 = 13:05:00
301310 Králová Michaela VRB 9092 B 67 = 13:07:00
......................... VAK C 69 = 13:09:00
......................... VAK C 71 = 13:11:00
Kategorie D16C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 90 m, 10 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Pavelková Klára AOP 9054 C 100 = 13:40:00
253142 Pechalová Zuzana SVS 9051 C 102 = 13:42:00
08771 Hudzieczková Eva TRC 9051 C 104 = 13:44:00
416079 Kavanová Elena SKM 9090 C 106 = 13:46:00
49479 Oherová Petra ODR 9050 C 108 = 13:48:00
232119 Ševčíková Adriana VRB 9051 C 110 = 13:50:00
416227 Miturová Barbora MOV 9051 C 112 = 13:52:00
51520 Rafajová Zuzana SVS 9151 C 114 = 13:54:00
253378 Hrubanová Kateřina SKM 9152 C 116 = 13:56:00
224905 Šinclová Zdenka SSU 9196 C 118 = 13:58:00
08753 Cieslarová Markéta TRC 9151 C 120 = 14:00:00
416080 Christovová Neli SKM 9151 C 122 = 14:02:00
49413 Králová Kateřina ODR 9052 C 124 = 14:04:00
253143 Čechová Lenka SVS 9052 C 126 = 14:06:00
......................... VAK C 128 = 14:08:00
Kategorie D18B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 115 m, 16 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 111 = 13:51:00
08657 Jarošová Eva TRI 8852 C 113 = 13:53:00
53898 Hýblová Jitka ZBM 8956 C 115 = 13:55:00
52941 Weissová Lucie AOV 8952 A 117 = 13:57:00
51509 Valentová Vendula LCE 8851 C 119 = 13:59:00
232123 Veličková Monika VRB 8951 A 121 = 14:01:00
301146 Staňková Štěpánka SSU 8992 A 123 = 14:03:00
08778 Žabková Markéta TRC 8850 A 125 = 14:05:00
515189 Vozdová Klára KSU 8964 A 127 = 14:07:00
411772 Rossmanithová Kateř AOP 8951 B 129 = 14:09:00
52064 Štěpánská Adéla ZBM 8870 A 131 = 14:11:00
......................... VAK C 133 = 14:13:00
08839 Popelková Zuzana PTE 8882 B 135 = 14:15:00
51464 Domčíková Tereza MOV 8953 B 137 = 14:17:00
301211 Hvorecká Eva VRB 8953 B 139 = 14:19:00
52934 Klečková Lucie HAV 8852 A 141 = 14:21:00
52746 Pilcová Barbora UOL 8977 A 143 = 14:23:00
08658 Latochová Kateřina TRI 8850 B 145 = 14:25:00
416154 Šmajstrlová Hana AOV 8954 B 147 = 14:27:00
53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 B 149 = 14:29:00
? Svízelová Veronika LCE 88 C 151 = 14:31:00 neregistro
232155 Hradilová Veronika VRB 8950 C 153 = 14:33:00
......................... VAK C 155 = 14:35:00
Kategorie D18C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 110 m, 12 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49409 Urbánková Radka ODR 8850 C 20 = 12:20:00
49388 Moravcová Zuzana SOP 8852 B 22 = 12:22:00
? Wernerová Marika VRB 8851 C 24 = 12:24:00
232146 Krhutová Kateřina HAV 8851 C 26 = 12:26:00
......................... VAK C 28 = 12:28:00
Kategorie D20B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.80 km, převýšení 105 m, 16 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 80 = 13:20:00
08777 Kaletová Petra TRC 8754 B 82 = 13:22:00
301267 Višváderová Kateřina VRB 8650 B 84 = 13:24:00
07853 Bucká Martina ABR 8651 B 86 = 13:26:00
53845 Hýblová Lenka ZBM 8754 A 88 = 13:28:00
53387 Maliňáková Petra SVS 8751 B 90 = 13:30:00
08829 Boháčová Lucie PTE 8771 B 92 = 13:32:00
08776 Žabková Marie TRC 8753 A 94 = 13:34:00
49458 Petrová Tereza BFM 8751 B 96 = 13:36:00
301587 Pavlíková Barbora ZLH 8750 B 98 = 13:38:00
52723 Kočí Petra KON 8786 B 100 = 13:40:00
53501 Frýdlová Lenka UOL 8659 B 102 = 13:42:00
08774 Mrózková Ivana TRC 8751 B 104 = 13:44:00
301331 Bajcarová Pavla VRB 8752 C 106 = 13:46:00
......................... VAK C 108 = 13:48:00
Kategorie D21B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.60 km, převýšení 210 m, 18 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
04134 Budínová Radka LJN 7951 C 95 = 13:35:00
......................... VAK C 97 = 13:37:00
53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 99 = 13:39:00
53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C 101 = 13:41:00
52002 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 103 = 13:43:00
05591 Sukeníková Zuzana VOV 8353 C 105 = 13:45:00
52547 Horká Jana SSU 8292 C 107 = 13:47:00
53129 Kurfürstová Irena TZL 8052 C 109 = 13:49:00
53588 Otrubová Johana KON 7852 C 111 = 13:51:00
53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C 113 = 13:53:00
51372 Bradáčová Soňa MOV 7651 C 115 = 13:55:00
08651 Kovaříková Mária TRI 6950 E 117 = 13:57:00
53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 119 = 13:59:00
253155 Sikorová Miroslava VIZ 7658 C 121 = 14:01:00
52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 123 = 14:03:00
219251 Staňková Veronika SBK 8151 C 125 = 14:05:00
......................... VAK C 127 = 14:07:00
52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 129 = 14:09:00
53339 Staňková Věra TZL 8181 C 131 = 14:11:00
52294 Tomanková Martina STE 7552 C 133 = 14:13:00
301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 135 = 14:15:00
218792 Bencúrová Jitka LCE 7763 C 137 = 14:17:00
08898 Hlavová Hana KON 8888 A 139 = 14:19:00
08608 Nešporová Barbora TZL 7652 C 141 = 14:21:00
52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 143 = 14:23:00
52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 145 = 14:25:00
08008 Fučíková Hana VBM 7751 C 147 = 14:27:00
52865 Křístková Veronika ZBM 8379 C 149 = 14:29:00
52664 Sedlářová Pavla VRB 7051 C 151 = 14:31:00
49367 Smičková Eva KON 8277 E 153 = 14:33:00
52223 Pekárková Eva TZL 7653 E 155 = 14:35:00
......................... VAK C 157 = 14:37:00
......................... VAK C 159 = 14:39:00
......................... VAK C 161 = 14:41:00
Kategorie D21C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 150 m, 14 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53814 Bubíková Alena VOV 7850 C 81 = 13:21:00
410794 Řehová Renata BFM 7151 C 83 = 13:23:00
08719 Černá Kristýna SOP 8552 C 85 = 13:25:00
? Šoltesová Zuzana AOP 7551 C 87 = 13:27:00
08831 Mikšíková Kateřina PTE 7375 C 89 = 13:29:00
08717 Dostálová Lucie SOP 8052 C 91 = 13:31:00
? Hoppová Lucie OOP 8050 C 93 = 13:33:00
51888 Jašková Šárka ABR 7751 C 95 = 13:35:00
416218 Netoličková Radka VOV 7855 C 97 = 13:37:00
410792 Ivánková Hana BFM 8752 C 99 = 13:39:00
08716 Procházková Martina SOP 7351 C 101 = 13:41:00 neregistro
416168 Valíková Petra AOP 7351 C 103 = 13:43:00
......................... VAK C 105 = 13:45:00
......................... VAK C 107 = 13:47:00
Kategorie D35B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 160 m, 17 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 46 = 12:46:00
52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 48 = 12:48:00
49405 Pavelková Michaela AOP 6851 C 50 = 12:50:00
49883 Vidmuchová Martina JPV 7175 C 52 = 12:52:00
53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 54 = 12:54:00
49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C 56 = 12:56:00
53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 58 = 12:58:00
416050 Sadílková Lenka VIZ 7055 C 60 = 13:00:00
52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 62 = 13:02:00
......................... VAK C 64 = 13:04:00
416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 66 = 13:06:00
352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 68 = 13:08:00
416013 Muselíková Vladislava ABM 7051 C 70 = 13:10:00
......................... VAK C 72 = 13:12:00
410172 Kostková Jana AOP 7151 C 74 = 13:14:00
49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 76 = 13:16:00
52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 78 = 13:18:00
52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 80 = 13:20:00
......................... VAK C 82 = 13:22:00
......................... VAK C 84 = 13:24:00
Kategorie D35C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 110 m, 13 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 110 = 13:50:00
49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 112 = 13:52:00
51447 Szturcová Ivana TRC 7051 C 114 = 13:54:00
49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 116 = 13:56:00
301589 Seitlerová Pavla ZLH 6850 C 118 = 13:58:00
416103 Tesařová Jitka RBK 6451 C 120 = 14:00:00
416220 Miturová Radmila MOV 6551 C 122 = 14:02:00
49361 Švejdíková Ivona AOP 6351 C 124 = 14:04:00
232038 Nykodýmová Monika TBM 6870 C 126 = 14:06:00
08826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 128 = 14:08:00
49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 130 = 14:10:00
49444 Spratková Iva SFM 6851 C 132 = 14:12:00
......................... VAK C 134 = 14:14:00
......................... VAK C 136 = 14:16:00
Kategorie D40B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.50 km, převýšení 110 m, 16 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 69 = 13:09:00
52560 Strachotová Eva SSU 6099 C 71 = 13:11:00
53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 73 = 13:13:00
52412 Smičková Eva KON 5887 C 75 = 13:15:00
08714 Glabazňová Jana AOP 6151 C 77 = 13:17:00
08659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 79 = 13:19:00
......................... VAK C 81 = 13:21:00
52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 83 = 13:23:00
52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 85 = 13:25:00
52863 Uchytilová Jana JPV 6677 C 87 = 13:27:00
331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 89 = 13:29:00
224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 91 = 13:31:00
416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 93 = 13:33:00
......................... VAK C 95 = 13:35:00
52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 97 = 13:37:00
52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 99 = 13:39:00
52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 101 = 13:41:00
53343 Krajčová Věra TZL 5856 C 103 = 13:43:00
52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 105 = 13:45:00
52424 Vaňáková Milada LOL 6252 C 107 = 13:47:00
52540 Březinová Dana SSU 5896 C 109 = 13:49:00
53342 Cetkovská Alena TZL 6263 C 111 = 13:51:00
416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 113 = 13:53:00
08906 Skácelová Naďa KON 6183 C 115 = 13:55:00
416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 117 = 13:57:00
52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 119 = 13:59:00
52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 121 = 14:01:00
08919 Hájová Jana TZL 6051 C 123 = 14:03:00
......................... VAK C 125 = 14:05:00
......................... VAK C 127 = 14:07:00
Kategorie D45B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 80 m, 13 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 12:10:00
301392 Rajnošková Marie KSU 6093 C 12 = 12:12:00
52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 14 = 12:14:00
52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 16 = 12:16:00
53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 18 = 12:18:00
416057 Stackeová Anna LCE 5551 C 20 = 12:20:00
51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 22 = 12:22:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 24 = 12:24:00
......................... VAK C 26 = 12:26:00
Kategorie D45C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.00 km, převýšení 95 m, 12 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51307 Christovová Marie SKM 5851 C 70 = 13:10:00
232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 72 = 13:12:00
......................... VAK C 74 = 13:14:00
51190 Holasová Dagmar JAM 5353 C 76 = 13:16:00
301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 78 = 13:18:00
52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 80 = 13:20:00
301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 82 = 13:22:00
52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 84 = 13:24:00
52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 86 = 13:26:00
......................... VAK C 88 = 13:28:00
......................... VAK C 90 = 13:30:00
Kategorie D50B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.90 km, převýšení 50 m, 12 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52172 Grygarová Alena BOV 5251 C 29 = 12:29:00
08930 Horynová Eva TZL 5254 C 31 = 12:31:00
......................... VAK C 33 = 12:33:00
Kategorie D55B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 75 m, 11 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 30 = 12:30:00
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 32 = 12:32:00
09576 Stará Pavla BOV 4251 C 34 = 12:34:00
......................... VAK C 36 = 12:36:00
Kategorie D55C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 95 m, 10 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232523 Piskořová Klaudie OOP 4751 C 10 = 12:10:00
49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 12 = 12:12:00
416191 Budínová Blanka MOV 4851 C 14 = 12:14:00
Kategorie D60B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.70 km, převýšení 70 m, 10 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
Kategorie D65B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.70 km, převýšení 70 m, 10 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
Kategorie H10C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 50 m, 7 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 12:11:00
52959 Glonek Jakub AOV 9602 C 13 = 12:13:00
416082 Dvorský Petr SKM 9601 C 15 = 12:15:00
232518 Palzer Vít OOP 9701 C 17 = 12:17:00
52644 Zavřel Lukáš KRN 9701 C 19 = 12:19:00
416034 Kunz Jan BBM 9601 C 21 = 12:21:00
? Burkart David VIZ 9602 C 23 = 12:23:00
53126 Sadílek Jan TZL 9601 C 25 = 12:25:00
52200 Dvorský Boris SKM 3324 C 27 = 12:27:00
......................... VAK C 29 = 12:29:00
? Šopík Petr VRB 9600 C 31 = 12:31:00
52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 C 33 = 12:33:00
......................... VAK C 35 = 12:35:00
253119 Romportl Jan AOV 9601 C 37 = 12:37:00
232323 Konečný Štěpán OOP 9700 C 39 = 12:39:00
? Zakopčan Jakub KRN 9503 C 41 = 12:41:00
......................... VAK C 43 = 12:43:00
Kategorie H10N
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.90 km, převýšení 80 m, 6 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 12:31:00
? Menšík Petr MOV 9601 C 33 = 12:33:00 neregistro
? Cáhlík Vojtěch KRN 9603 C 35 = 12:35:00
51457 Bobek Roman TRC 9602 C 37 = 12:37:00 neregistro
49497 Rohel David BFM 9601 C 39 = 12:39:00
53122 Malý Filip VIZ 9701 C 41 = 12:41:00
......................... VAK C 43 = 12:43:00
? Troup Štěpán MOV 9603 C 45 = 12:45:00 neregistro
? Klaus Tomáš VRB C 47 = 12:47:00 neregistro
? Bořek Ondřej KRN 9901 C 49 = 12:49:00
08763 Mitrenga Lukáš TRC 9603 C 51 = 12:51:00 neregistro
? Řehák Pavel BFM 9602 C 53 = 12:53:00
331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 55 = 12:55:00
? Adámek Jiří MOV 9605 C 57 = 12:57:00 neregistro
......................... VAK C 59 = 12:59:00
? Slavík Matin VRB C 61 = 13:01:00 neregistro
08756 Czempka Vojtěch TRC 9800 C 63 = 13:03:00
336722 Novák Pavel AOV 9703 C 65 = 13:05:00 neregistro
? Kotásek Dan KRN 9704 C 67 = 13:07:00
49454 Palkovský Jiří BFM 9801 C 69 = 13:09:00 neregistro
? Horváth Antonín MOV 9801 C 71 = 13:11:00 neregistro
......................... VAK C 73 = 13:13:00
? Fňukal Zdeněk VRB C 75 = 13:15:00 neregistro
08758 Straka Jakub TRC 9601 C 77 = 13:17:00
416029 Hirš Otakar VBM 9801 C 79 = 13:19:00
219219 Sedláček Ondřej HLV 9726 C 81 = 13:21:00
? Boček Matěj KRN 9703 C 83 = 13:23:00
? Míček Filip MOV 9802 C 85 = 13:25:00 neregistro
08784 Kostka Petr TRC 9600 C 87 = 13:27:00
? Pinďák René VRB C 89 = 13:29:00 neregistro
......................... VAK C 91 = 13:31:00
Kategorie H12B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 85 m, 11 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08601 Chovanec David TZL 9502 C 0 = 12:00:00
51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 C 2 = 12:02:00
53121 Kratochvíl Jindřich VIZ 9412 C 4 = 12:04:00
52548 Staněk Tomáš SSU 9403 B 6 = 12:06:00
232524 Konečný Michal OOP 9500 C 8 = 12:08:00
08851 Holinka Lukáš PTE 9421 C 10 = 12:10:00
330655 Láznička Jan TZL 9405 C 12 = 12:12:00
......................... VAK C 14 = 12:14:00
307332 Sklenář Martin SBR 9501 C 16 = 12:16:00
08885 Chmelař Martin JPV 9505 C 18 = 12:18:00
232406 Štětínský Pavel MOV 9401 C 20 = 12:20:00
416069 Slíva Jan LCE 9602 C 22 = 12:22:00
53846 Göttlicher Fabio TZL 9402 C 24 = 12:24:00
53115 Hlavenka Martin VIZ 9402 C 26 = 12:26:00
416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 B 28 = 12:28:00
......................... VAK C 30 = 12:30:00
230664 Jašek Otakar ZBM 9422 C 32 = 12:32:00
52537 Minář Marek SSU 9441 B 34 = 12:34:00
08602 Polášek Michal TZL 9503 C 36 = 12:36:00
49319 Karásek Vojtěch TRI 9401 B 38 = 12:38:00
? Vičan Dominik ABR 9501 C 40 = 12:40:00
53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 C 42 = 12:42:00
? Polčák Luděk VIZ 9411 C 44 = 12:44:00
416144 Korčák Jakub TZL 9403 B 46 = 12:46:00
......................... VAK C 48 = 12:48:00
......................... VAK C 50 = 12:50:00
Kategorie H12C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 40 m, 9 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52986 Ondruš Adam AOV 9401 C 95 = 13:35:00
53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 C 97 = 13:37:00
49384 Ostruszka David TRI 9502 C 99 = 13:39:00
253116 Valouch David SOP 9501 C 101 = 13:41:00
53821 Krajcar Ivo SKM 9501 C 103 = 13:43:00
? Gelnar Petr KRN 9404 C 105 = 13:45:00
416100 Pavlík Marek ZLH 9501 C 107 = 13:47:00
416152 Miksa Vojtěch AOV 9502 C 109 = 13:49:00
232358 Klein Jakub OOP 9501 C 111 = 13:51:00
......................... VAK C 113 = 13:53:00
416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 115 = 13:55:00
301572 Švécar Rostislav PTE 9502 C 117 = 13:57:00
410795 Řeha Tomáš BFM 9402 C 119 = 13:59:00
53178 Hučík Jan TRI 9407 C 121 = 14:01:00
? Volný Jiří KRN 9402 C 123 = 14:03:00
52958 Wágner Jakub AOV 9501 C 125 = 14:05:00
416081 Zvoníček Josef SKM 9404 C 127 = 14:07:00
......................... VAK C 129 = 14:09:00
......................... VAK C 131 = 14:11:00
Kategorie H14B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.40 km, převýšení 165 m, 13 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08604 Kašpar Michal TZL 9308 C 90 = 13:30:00
53864 Špetlík Václav LCE 9203 B 92 = 13:32:00
49315 Gráf Michal TRI 9304 B 94 = 13:34:00
232136 Schuster Marek AOP 9303 A 96 = 13:36:00
08725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 98 = 13:38:00
53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 B 100 = 13:40:00
352304 Ostřanský Filip SSU 9243 B 102 = 13:42:00
08605 Komárek Martin TZL 9209 C 104 = 13:44:00 neregistro
......................... VAK C 106 = 13:46:00
253365 Doležel Patrik LCE 9305 B 108 = 13:48:00
49303 Lacina Lukáš KSU 9304 B 110 = 13:50:00
301573 Řehulka Martin PTE 9322 B 112 = 13:52:00
04647 Német Kryštof STE 9308 A 114 = 13:54:00
08603 Hoferek Tomáš TZL 9305 B 116 = 13:56:00
08661 Gazda Viktor TRI 9203 B 118 = 13:58:00
08799 Hadač Filip AOP 9301 A 120 = 14:00:00
......................... VAK C 122 = 14:02:00
51504 Valenta Jiří LCE 9201 B 124 = 14:04:00
232034 Nykodým Ondřej TBM 9307 B 126 = 14:06:00
232027 Berka Miroslav RBK 9210 B 128 = 14:08:00
416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 130 = 14:10:00
253130 Narátil Boris AOV 9203 B 132 = 14:12:00
53791 Sukeník Mojmír KRN 9301 C 134 = 14:14:00
232967 Jarnot Michal SOP 9302 C 136 = 14:16:00
......................... VAK C 138 = 14:18:00
52713 Věžník Václav ADA 9201 A 140 = 14:20:00
53880 Hubáček Michal LCE 9301 B 142 = 14:22:00
232705 Novotný Ondřej ABM 9211 B 144 = 14:24:00
08606 Zubalík Cyril TZL 9307 B 146 = 14:26:00
49493 Lacina Jakub KSU 9303 B 148 = 14:28:00
08850 Holinka Matouš PTE 9222 C 150 = 14:30:00
52519 Skyva Petr STE 9307 B 152 = 14:32:00
49365 Argaláš Michal TRI 9301 B 154 = 14:34:00
232192 Sýkora Jan AOP 9201 B 156 = 14:36:00
246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 B 158 = 14:38:00
53869 Vavrys Johan LCE 9302 B 160 = 14:40:00
......................... VAK C 162 = 14:42:00
......................... VAK C 164 = 14:44:00
Kategorie H14C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.00 km, převýšení 110 m, 11 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08782 Kohutek Tomáš TRC 9202 C 145 = 14:25:00
253123 Švrlanský Jakub AOV 9202 C 147 = 14:27:00 neregistro
? Vavroš Marian KRN 9201 C 149 = 14:29:00
410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 C 151 = 14:31:00
253128 Šidík Petr AOV 9204 C 153 = 14:33:00
301582 Verlík Jan TRI 9205 C 155 = 14:35:00
336726 Ročňák Michal AOV 9302 B 157 = 14:37:00
232171 Probosz Jan HAV 9202 C 159 = 14:39:00
303921 Jendželovský Marek AOV 9201 B 161 = 14:41:00
301594 Svatoň Ondra ABR 9301 C 163 = 14:43:00
416209 Svěchota Marek MOV 9302 C 165 = 14:45:00
51453 Kiedroň Martin TRC 9201 C 167 = 14:47:00
336738 Lukáš Jakub AOV 9301 C 169 = 14:49:00
......................... VAK C 171 = 14:51:00
......................... VAK C 173 = 14:53:00
Kategorie H16B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.80 km, převýšení 165 m, 16 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53317 Nečas Jiří TZL 9101 A 62 = 13:02:00
515150 Vozda Vojtěch KSU 9043 B 64 = 13:04:00
51301 Hubáček Jan LCE 9101 B 66 = 13:06:00
51460 Opletal Petr TRC 9104 C 68 = 13:08:00
53176 Legerski Martin TRI 9003 B 70 = 13:10:00
301583 Seitler Milan ZLH 9102 B 72 = 13:12:00
232343 Kazda Adam RBK 9104 B 74 = 13:14:00
246837 Popelka Lukáš TZL 9015 B 76 = 13:16:00
52479 Pernica Jiří VRB 9002 C 78 = 13:18:00
......................... VAK C 80 = 13:20:00
51512 Bednařík Antonín VIZ 9001 A 82 = 13:22:00
51903 Vičan Michael ABR 9101 B 84 = 13:24:00
53108 Mátl Martin KSU 9041 C 86 = 13:26:00
53489 Jemelík Hynek ZBM 9102 A 88 = 13:28:00
416056 Semela Jakub LCE 9103 B 90 = 13:30:00
246838 Beran Jan TZL 9016 C 92 = 13:32:00
52546 Coufal Radek SSU 9042 B 94 = 13:34:00
08768 Szturc Václav TRC 9102 B 96 = 13:36:00
52583 Křeček Jan ZPV 9111 B 98 = 13:38:00
......................... VAK C 100 = 13:40:00
49429 Opletal Jan HAV 9000 B 102 = 13:42:00
52712 Věžník Antonín ADA 9001 B 104 = 13:44:00
53836 Kolárik Jan TZL 9013 A 106 = 13:46:00
515191 Hnilica Přemek KSU 9141 B 108 = 13:48:00
52703 Slezák Jiří LCE 9001 A 110 = 13:50:00
49438 Melecký Martin OOP 9000 A 112 = 13:52:00
52945 Fousek Jan AOV 9101 B 114 = 13:54:00
301284 Šesták Jakub RBK 9001 B 116 = 13:56:00
232031 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 118 = 13:58:00
......................... VAK C 120 = 14:00:00
53396 Láznička Petr TZL 9011 B 122 = 14:02:00
08840 Popelka Pavel PTE 9032 B 124 = 14:04:00
52574 Benc Martin SSU 9143 B 126 = 14:06:00
51502 Valenta Jan LCE 9003 A 128 = 14:08:00
08772 Kostka Jakub TRC 9103 C 130 = 14:10:00
416012 Hrobař Štěpán ABM 9106 B 132 = 14:12:00
08713 Peřinka Jan AOP 9101 A 134 = 14:14:00
246835 Matuš Martin TZL 9102 B 136 = 14:16:00
416126 Bartosz David TRI 9102 B 138 = 14:18:00
......................... VAK C 140 = 14:20:00
52656 Strečko Marek ZLH 9101 A 142 = 14:22:00
04671 Tesař Jan VRB 9000 C 144 = 14:24:00
? Svízela Vojtěch LCE 9105 C 146 = 14:26:00
411763 Sochor Vít HAV 9105 B 148 = 14:28:00
52343 Schäfer Martin TZL 9009 B 150 = 14:30:00
53670 Janů Zdeněk KSU 9045 C 152 = 14:32:00
232026 Berka Milan RBK 9011 B 154 = 14:34:00
515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 A 156 = 14:36:00
52549 Ostřanský Josef SSU 9011 B 158 = 14:38:00
08769 Szturc Jan TRC 9003 B 160 = 14:40:00
53354 Krajča Martin TZL 9012 B 162 = 14:42:00
52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 164 = 14:44:00
......................... VAK C 166 = 14:46:00
......................... VAK C 168 = 14:48:00
Kategorie H16C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 65 m, 13 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08786 Kiedroň Michal TRC 9101 C 140 = 14:20:00
? Figura Petr KRN 9100 C 142 = 14:22:00 neregistro
51956 Šnajdr Jakub VRB 9001 C 144 = 14:24:00
52589 Soldán Michal JPV 9137 C 146 = 14:26:00
08838 Vítek Michal PTE 9031 C 148 = 14:28:00
416099 Kopilčák Jiří ZLH 9104 C 150 = 14:30:00
49491 Mutina Jiří BFM 9101 C 152 = 14:32:00
......................... VAK C 154 = 14:34:00
52985 Janča Martin MOV 9001 C 156 = 14:36:00
53823 Dvorský Václav SKM 9101 C 158 = 14:38:00
253152 Figura Jiří HAV 9009 C 160 = 14:40:00
49430 Melecký Karel OOP 9100 B 162 = 14:42:00
303916 Jendželovský Martin AOV 9003 B 164 = 14:44:00
08762 Szlaur Jan TRC 9107 C 166 = 14:46:00
? Tomančák Ondřej KRN 9102 C 168 = 14:48:00
? Vojtanovský Jan VRB 9005 C 170 = 14:50:00
......................... VAK C 172 = 14:52:00
......................... VAK C 174 = 14:54:00
Kategorie H18B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.30 km, převýšení 160 m, 17 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52462 Špacír Jan UOL 8805 B 99 = 13:39:00
53356 Kusbach Antonín TZL 8901 B 101 = 13:41:00
52702 Slezák Zdeněk LCE 8902 A 103 = 13:43:00
207822 Gajdoš Jan JPV 8913 B 105 = 13:45:00
352306 Přikryl Jan SSU 8945 B 107 = 13:47:00
04628 Ondrusz Martin VRB 8801 B 109 = 13:49:00
......................... VAK C 111 = 13:51:00
51874 Řeháček Jakub ABR 8902 B 113 = 13:53:00
08766 Sedláček Michal TRC 8901 A 115 = 13:55:00
52935 Sochor Jan HAV 8801 B 117 = 13:57:00
301212 Dědic Filip ZBM 8836 A 119 = 13:59:00
52469 Vašíček Michal UOL 8908 B 121 = 14:01:00
53318 Nečas Tomáš TZL 8801 A 123 = 14:03:00
52349 Panovec Jan OTK 8931 B 125 = 14:05:00
352303 Slivečka Jan MOV 8901 B 127 = 14:07:00
......................... VAK C 129 = 14:09:00
51513 Malý Ondřej VIZ 8911 A 131 = 14:11:00
301547 Bravený Adam VBM 8801 A 133 = 14:13:00
52707 Vlažný Jan LCE 8901 A 135 = 14:15:00
52856 Navrátil Tomáš JPV 8817 B 137 = 14:17:00
52550 Benc Tomáš SSU 8943 B 139 = 14:19:00
232102 Válek Filip VRB 8906 B 141 = 14:21:00
52470 Zdráhal Tomáš UOL 8801 B 143 = 14:23:00
53839 Žaludek Jindřich TZL 8904 B 145 = 14:25:00
52984 Mikolajek Petr MOV 8806 B 147 = 14:27:00
......................... VAK C 149 = 14:29:00
Kategorie H18C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.50 km, převýšení 145 m, 14 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 12:10:00
232194 Šopík Lukáš VRB 8905 C 12 = 12:12:00
52938 Proske Petr AOV 8803 B 14 = 12:14:00
08767 Ladányi Vít TRC 8903 B 16 = 12:16:00
49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 18 = 12:18:00
52955 Kramenko Petr AOV 8805 C 20 = 12:20:00
232144 Šopík Tomáš VRB 8907 C 22 = 12:22:00
51882 Kolář Rudolf ABR 8901 C 24 = 12:24:00
232162 Janča Jaroslav VRB 8904 C 26 = 12:26:00
08765 Trojek Pavel TRC 8803 C 28 = 12:28:00
49309 Jarnot Marek SOP 8805 C 30 = 12:30:00
......................... VAK C 32 = 12:32:00
Kategorie H20B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.90 km, převýšení 210 m, 18 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08754 Sedláček Tomáš TRC 8601 A 135 = 14:15:00
49324 Hruška Pavel SOP 8608 B 137 = 14:17:00
232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 A 139 = 14:19:00
49869 Schmid Vladimír ADA 8701 B 141 = 14:21:00
301202 Váňa Lukáš VRB 8601 B 143 = 14:23:00
......................... VAK C 145 = 14:25:00
52948 Fojtík Jan AOV 8701 B 147 = 14:27:00
08759 Bialožyt Michal TRC 8700 A 149 = 14:29:00
......................... VAK C 151 = 14:31:00
......................... VAK C 153 = 14:33:00
Kategorie H21B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 6.20 km, převýšení 240 m, 21 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 0 = 12:00:00
52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 2 = 12:02:00
52481 Otruba Karel PLU 7917 C 4 = 12:04:00
51932 Klech Richard VRB 7201 R 6 = 12:06:00
52844 Ježek Tomáš JPV 8419 C 8 = 12:08:00
52430 Jirka Michal ZBM 8403 C 10 = 12:10:00
08881 Vlach Jiří VOV 7900 C 12 = 12:12:00
53335 Vyoral Jan VIZ 7615 R 14 = 12:14:00
08411 Pekárek Evžen TZL 7007 R 16 = 12:16:00
49841 Kozumplík Aleš VBM 8403 C 18 = 12:18:00
52475 Perknovský Radim JPV 8235 C 20 = 12:20:00
51940 Dittrich Petr HOB 7701 C 22 = 12:22:00
515037 Starosta Pavel VIZ 7938 C 24 = 12:24:00
......................... VAK C 26 = 12:26:00
52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 28 = 12:28:00
53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 30 = 12:30:00
52678 Hubáček Josef LCE 6127 R 32 = 12:32:00
416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 34 = 12:34:00
52345 Kunz Martin BBM 7101 C 36 = 12:36:00
410337 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 38 = 12:38:00
52987 Sivák Jan MOV 8701 C 40 = 12:40:00
53361 Hradil Jiří TZL 8604 A 42 = 12:42:00
52290 Besta Michal JAM 7600 C 44 = 12:44:00
52482 Otruba Marek PLU 7417 C 46 = 12:46:00
52848 Pavlíček Václav JPV 8412 C 48 = 12:48:00
53367 Šidla Jan TZL 6808 C 50 = 12:50:00
53888 Vlach Oldřich VOV 7730 C 52 = 12:52:00
53128 Zlatník Lubor TZL 7337 C 54 = 12:54:00
52516 Pudel Jarda STE 7505 C 56 = 12:56:00
00121 König Lukáš ZBM 8001 C 58 = 12:58:00
53400 Marek Martin VIZ 7624 C 60 = 13:00:00
301233 Velička Jan VRB 8504 C 62 = 13:02:00
52545 Strachota Michal SSU 8349 C 64 = 13:04:00
......................... VAK C 66 = 13:06:00
53214 Sluka Miroslav VBM 7207 C 68 = 13:08:00
49351 Daněk Jiří SOP 7101 C 70 = 13:10:00
416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 72 = 13:12:00
515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 74 = 13:14:00
416055 Skoba Ondřej TZL 7732 C 76 = 13:16:00
515122 Henek Vladan JPV 8002 R 78 = 13:18:00
52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 80 = 13:20:00
......................... VAK C 82 = 13:22:00
52429 Jirka Jakub VOV 7905 C 84 = 13:24:00
52054 Brabec Jaroslav ZBM 8242 C 86 = 13:26:00
52296 Košárek Pavel JAM 7100 R 88 = 13:28:00
52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 90 = 13:30:00
08940 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 92 = 13:32:00
51519 Chmelař Daniel VIZ 7212 C 94 = 13:34:00
515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 96 = 13:36:00
51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C 98 = 13:38:00
52576 Strachota Petr SSU 8741 A 100 = 13:40:00
51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 102 = 13:42:00
52274 Sudre Frédéric LJN 6700 C 104 = 13:44:00
52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C 106 = 13:46:00
52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 108 = 13:48:00
53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 110 = 13:50:00
49674 Fučík Karel VBM 7246 E 112 = 13:52:00
52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 114 = 13:54:00
49689 Stehlík Martin ZBM 8503 R 116 = 13:56:00
515179 Turczer Petr KSU 7945 C 118 = 13:58:00
52756 Rigó Marek ODR 7101 C 120 = 14:00:00
53206 Urban Jan SBK 7537 C 122 = 14:02:00
52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 124 = 14:04:00
07861 Kovařík Martin TRI 7700 C 126 = 14:06:00
53854 Mrkvica Petr VOV 7802 C 128 = 14:08:00
08938 Hladík Jiří VIZ 8901 A 130 = 14:10:00
52009 Gross Michal ABM 6946 C 132 = 14:12:00
232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 134 = 14:14:00
52505 Budík Radek NOB 7201 R 136 = 14:16:00
501888 Hanák Pavel STE 7101 R 138 = 14:18:00
53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 R 140 = 14:20:00
52222 Vintr Radek TZL 7701 C 142 = 14:22:00
52939 Stoszek Jakub VOV 8300 C 144 = 14:24:00
53285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 146 = 14:26:00
416042 Krajča Tomáš TZL 8714 A 148 = 14:28:00
53201 Veselý Martin ZBM 7502 C 150 = 14:30:00
52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 152 = 14:32:00
52511 Jašek Petr STE 7601 C 154 = 14:34:00
......................... VAK C 156 = 14:36:00
52764 Fiala Jan BBM 7205 C 158 = 14:38:00
52765 Válka Jan SOP 7811 C 160 = 14:40:00
515111 Halama Jakub KSU 7940 R 162 = 14:42:00
52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 164 = 14:44:00
253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 166 = 14:46:00
52056 Palát Petr ABM 7415 C 168 = 14:48:00
51936 Kulíšek Tomáš HOB 7101 C 170 = 14:50:00
52487 Stoklasa Bohumil JPV 8417 C 172 = 14:52:00
08796 Kovalčík Tomáš JAM 7300 C 174 = 14:54:00
500167 Barrable Nick TBM 7447 E 176 = 14:56:00
53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 178 = 14:58:00
52520 Skyva Petr STE 6501 C 180 = 15:00:00
00130 Pátek Richard ZBM 7609 C 182 = 15:02:00
08933 Černoch Karel TZL 6835 C 184 = 15:04:00
......................... VAK C 186 = 15:06:00
......................... VAK C 188 = 15:08:00
......................... VAK C 190 = 15:10:00
......................... VAK C 192 = 15:12:00
......................... VAK C 194 = 15:14:00
......................... VAK C 196 = 15:16:00
Kategorie H21C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.70 km, převýšení 180 m, 16 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08757 Bernát Petr TRC 8606 B 21 = 12:21:00
301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 23 = 12:23:00
301299 Javůrek Tomáš ZLH 8701 C 25 = 12:25:00
......................... VAK C 27 = 12:27:00
49496 Madej Michal BFM 8302 C 29 = 12:29:00
52602 Růžička Lukáš KSU 7849 C 31 = 12:31:00
49344 Kuča Petr SOP 8606 C 33 = 12:33:00
416076 Štolfa Jaromír SKM 7506 C 35 = 12:35:00
52731 Flodr Vojtěch UOL 8406 C 37 = 12:37:00
......................... VAK C 39 = 12:39:00
51375 Mladěnka Libor MOV 590 C 41 = 12:41:00 neregistro
352331 Gulas Jan VOV 8008 C 43 = 12:43:00
00104 Zvarik Tomáš ZBM 7702 C 45 = 12:45:00
53336 Svoboda Michal TZL 8105 C 47 = 12:47:00
51906 Dospíšil Jaroslav SBR 7501 C 49 = 12:49:00
49380 Pavlačka František ODR 8600 C 51 = 12:51:00 neregistro
08750 Cieslar Martin TRC 8401 C 53 = 12:53:00
301244 Kuja Ivo KAR 7701 C 55 = 12:55:00
301586 Pavlík Ondřej ZLH 8601 C 57 = 12:57:00
......................... VAK C 59 = 12:59:00
......................... VAK C 61 = 13:01:00
......................... VAK C 63 = 13:03:00
Kategorie H35B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.60 km, převýšení 200 m, 18 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 12:30:00
52693 Vavrys Petr LCE 6413 C 32 = 12:32:00
53368 Láznička Robert TZL 6309 C 34 = 12:34:00
410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 36 = 12:36:00
232412 Šarman Radim MOV 6201 C 38 = 12:38:00
......................... VAK C 40 = 12:40:00
08785 Szturc Radek TRC 6800 C 42 = 12:42:00
52720 Huňka Karel KON 6919 C 44 = 12:44:00
53143 Vrubel Karel TZL 6401 C 46 = 12:46:00
52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 48 = 12:48:00
53138 Pavelka Vladimír VIZ 5903 C 50 = 12:50:00
? Pavlík Radek KSU 6849 C 52 = 12:52:00 neregistro
53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 54 = 12:54:00
53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 56 = 12:56:00
53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C 58 = 12:58:00
352313 Grulich Pavel JPV 7117 C 60 = 13:00:00
51319 Hájek Martin KYL 6801 C 62 = 13:02:00 neregistro
352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 64 = 13:04:00
52700 Slezák Libor LCE 6207 C 66 = 13:06:00
08715 Jelínek Jan AOP 6401 C 68 = 13:08:00
232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 70 = 13:10:00
571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 72 = 13:12:00
416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 74 = 13:14:00
......................... VAK C 76 = 13:16:00
......................... VAK C 78 = 13:18:00
......................... VAK C 80 = 13:20:00
Kategorie H35C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.10 km, převýšení 160 m, 13 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 36 = 12:36:00
232533 Konečný Pavel OOP 6601 C 38 = 12:38:00
51174 Sušina Petr MOV 7106 C 40 = 12:40:00 neregistro
49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 42 = 12:42:00
52956 Romprtl Petr AOV 6801 C 44 = 12:44:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 46 = 12:46:00
232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 48 = 12:48:00
53811 Kavan Luboš SKM 6301 C 50 = 12:50:00
49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 52 = 12:52:00
08828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 54 = 12:54:00
49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 56 = 12:56:00
......................... VAK C 58 = 12:58:00
Kategorie H40B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.20 km, převýšení 180 m, 17 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52751 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 90 = 13:30:00
51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 92 = 13:32:00
52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C 94 = 13:34:00
08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 96 = 13:36:00
307338 Sklenář Miroslav SBR 6301 C 98 = 13:38:00
08902 Grepl Ladislav KON 6111 C 100 = 13:40:00
......................... VAK C 102 = 13:42:00
52478 Pernica Jiří UOL 6501 C 104 = 13:44:00
232152 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 106 = 13:46:00
52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 108 = 13:48:00
500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 110 = 13:50:00
51881 Kolář Rudolf ABR 6301 C 112 = 13:52:00
53341 Háj Bohumil TZL 5601 C 114 = 13:54:00
53263 Nykodým Petr TBM 6307 C 116 = 13:56:00
53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 118 = 13:58:00
52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 120 = 14:00:00
......................... VAK C 122 = 14:02:00
352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 124 = 14:04:00
52963 Rajnošek Zdeněk KSU 6345 C 126 = 14:06:00
52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 128 = 14:08:00
51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 130 = 14:10:00
232154 Holuša Petr JAM 6500 C 132 = 14:12:00
52940 Sochor Tomáš HAV 6301 C 134 = 14:14:00
232023 Berka Milan RBK 6312 C 136 = 14:16:00
08787 Niedoba Jan TRC 6200 C 138 = 14:18:00
51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 140 = 14:20:00
500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 142 = 14:22:00
51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 144 = 14:24:00
303932 Krhut Libor HAV 6302 C 146 = 14:26:00
08655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 148 = 14:28:00
......................... VAK C 150 = 14:30:00
......................... VAK C 152 = 14:32:00
Kategorie H45B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.10 km, převýšení 135 m, 16 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 49 = 12:49:00
52534 Višňa Milan STE 5904 C 51 = 12:51:00
52854 Uchytil Vlastimil JPV 6117 C 53 = 12:53:00
08811 Pavelek Luděk AOP 5801 C 55 = 12:55:00
52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 57 = 12:57:00
53221 Hirš Libor VBM 6000 C 59 = 12:59:00
51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 61 = 13:01:00
52563 Březina Vladimír SSU 5847 C 63 = 13:03:00
53804 Štěpaník Otakar OTK 5707 C 65 = 13:05:00
52501 Albert František STE 5804 C 67 = 13:07:00
53649 Janů Zdeněk KSU 5749 C 69 = 13:09:00
08789 Bialožyt Miroslav TRC 5701 C 71 = 13:11:00
53370 Krajča Pavel TZL 5705 C 73 = 13:13:00
218793 Kunčar Antonín LCE 58 C 75 = 13:15:00 neregistro
53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 77 = 13:17:00
52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 79 = 13:19:00
52529 Zdráhal Robert STE 5707 C 81 = 13:21:00
52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 83 = 13:23:00
......................... VAK C 85 = 13:25:00
Kategorie H45C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 95 m, 13 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 12:40:00
53386 Čech Přemysl SVS 5901 C 42 = 12:42:00
51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 44 = 12:44:00
416098 Zachař Zdeněk ZLH 5902 C 46 = 12:46:00
51515 Kršák Karel VIZ 5902 C 48 = 12:48:00
07854 Bucký Josef ABR 6001 C 50 = 12:50:00
52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 52 = 12:52:00
52538 Kolář Leopold KAR 5401 C 54 = 12:54:00
52936 Proske Pavel AOV 6001 C 56 = 12:56:00
53420 Malysa Ján SOP 5102 C 58 = 12:58:00
49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 60 = 13:00:00
53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 62 = 13:02:00
301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 64 = 13:04:00 neregistro
......................... VAK C 66 = 13:06:00
Kategorie H50B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.80 km, převýšení 140 m, 16 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 37 = 12:37:00
......................... VAK C 39 = 12:39:00
352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 41 = 12:41:00
52441 Janošík Antonín UOL 5201 C 43 = 12:43:00
52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 45 = 12:45:00
51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 47 = 12:47:00
52556 Strachota Jaroslav SSU 5600 C 49 = 12:49:00
53395 Najbrt Tomáš VMZ 5607 C 51 = 12:51:00
219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 53 = 12:53:00
52398 Čevela Jaromír TZL 5301 C 55 = 12:55:00
52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 57 = 12:57:00
52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 59 = 12:59:00
51199 Krmášek Bohdan JAM 5300 C 61 = 13:01:00
52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 63 = 13:03:00
52662 Poklop Lubomír LOL 5601 C 65 = 13:05:00
52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 67 = 13:07:00
49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 69 = 13:09:00
52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 71 = 13:11:00
53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 73 = 13:13:00
......................... VAK C 75 = 13:15:00
......................... VAK C 77 = 13:17:00
Kategorie H55B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 135 m, 16 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51939 Klech Josef HOB 4701 C 10 = 12:10:00
219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 12 = 12:12:00
51904 Blažek Václav SBR 4701 C 14 = 12:14:00
51910 Toman Stanislav ABR 4801 C 16 = 12:16:00
52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 18 = 12:18:00
52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 20 = 12:20:00
352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 22 = 12:22:00
08720 Jurčák Karel SOP 5101 C 24 = 12:24:00
52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 26 = 12:26:00
416088 Peška Antonín HLV 4801 C 28 = 12:28:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 30 = 12:30:00
52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 32 = 12:32:00
53295 Sponar Jan TBM 5004 C 34 = 12:34:00
410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 36 = 12:36:00
53848 Jelínek Petr TZL 4902 C 38 = 12:38:00
52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 40 = 12:40:00
Kategorie H55C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.90 km, převýšení 100 m, 12 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 75 = 13:15:00
51374 Diener Herbert MOV 4101 C 77 = 13:17:00
......................... VAK C 79 = 13:19:00
49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 81 = 13:21:00
49305 Beneš Karel HAV 4201 C 83 = 13:23:00
412350 Jedryszczak Edward POL C 85 = 13:25:00 neregistro
51946 Vyhnalík Zdeněk VRB 4201 C 87 = 13:27:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 89 = 13:29:00
......................... VAK C 91 = 13:31:00
......................... VAK C 93 = 13:33:00
Kategorie H60B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 85 m, 13 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 12:21:00
52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 23 = 12:23:00
52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 25 = 12:25:00
52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 27 = 12:27:00
51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 29 = 12:29:00
352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 31 = 12:31:00
53819 Zajíc Alois SKM 4633 C 33 = 12:33:00
416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 35 = 12:35:00
52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 37 = 12:37:00
53860 Žemlík Jan TZL 4325 C 39 = 12:39:00
09577 Starý Břetislav BOV 4402 C 41 = 12:41:00
52781 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C 43 = 12:43:00
......................... VAK C 45 = 12:45:00
Kategorie H65B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.50 km, převýšení 95 m, 12 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C 49 = 12:49:00
09823 Rychlý Rudolf PHK 4101 C 51 = 12:51:00
53375 Láznička Alois TZL 3613 C 53 = 12:53:00
49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 55 = 12:55:00
52180 Boudný Zdeněk SJI 3709 C 57 = 12:57:00
......................... VAK C 59 = 12:59:00
Kategorie H65C
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 40 m, 10 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52784 Koloczek Albín MOV 3401 C 32 = 12:32:00
04777 Lichý Květoslav SOP 3201 C 34 = 12:34:00
08751 Opletal Jaroslav TRC 3700 C 36 = 12:36:00
......................... VAK C 38 = 12:38:00
? Vávra Jiří MOV 4102 C 40 = 12:40:00 neregistro
Kategorie H70B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.50 km, převýšení 95 m, 12 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
Kategorie H75B
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.50 km, převýšení 95 m, 12 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52536 Uhmann Hubert SSU 2600 C 65 = 13:05:00
52026 Šauman Václav LBM 3026 C 67 = 13:07:00
53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 69 = 13:09:00
52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 71 = 13:11:00
......................... VAK C 73 = 13:13:00
Kategorie P3
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 45 m, 10 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 52 = 12:52:00
352320 Rišková Diana ZLH 8950 C 54 = 12:54:00 neregistro
416122 Vašek Karel UOL 5402 C 56 = 12:56:00
? Krätschmerová Jitka VRB C 58 = 12:58:00 neregistro
49406 Šperlík Josef ODR 5500 C 60 = 13:00:00
? Slavík Tomáš VRB C 62 = 13:02:00 neregistro
49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 64 = 13:04:00
352332 Sklenářová Lenka SBR 6851 C 66 = 13:06:00
? Vojtanovská Šárka VRB C 68 = 13:08:00 neregistro
51368 Martincová Marie ADA 4951 C 70 = 13:10:00
301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C 72 = 13:12:00 neregistro
416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 74 = 13:14:00
? Hradilová Michaela VRB C 76 = 13:16:00 neregistro
53855 Göttlicherová Jolana TZL 6565 C 78 = 13:18:00
? Šauman Petr VIT C 80 = 13:20:00 neregistro
53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 82 = 13:22:00
21519 Berková Pavlína RBK 7151 C 84 = 13:24:00
? Ševčík Jiří VRB C 86 = 13:26:00 neregistro
232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 88 = 13:28:00
? Vojtanovský Milan VRB 4301 C 90 = 13:30:00
49334 Goldová Jaroslava ODR 6350 C 92 = 13:32:00
49408 Jaschková Katka HAV 8551 C 94 = 13:34:00
? Ševčíková Monika VRB C 96 = 13:36:00 neregistro
207823 Jelínková Dagmar NER C 98 = 13:38:00 neregistro
......................... VAK C 100 = 13:40:00
......................... VAK C 102 = 13:42:00
......................... VAK C 104 = 13:44:00
416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 106 = 13:46:00
Kategorie P5
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 4.60 km, převýšení 105 m, 17 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 12:11:00
......................... VAK C 13 = 12:13:00
? Málek Michal AOP C 15 = 12:15:00 neregistro
52657 Šemberková Helena ZLH 7551 C 17 = 12:17:00 neregistro
? Ledabyl Pavel HOB 8401 C 19 = 12:19:00 neregistro
......................... VAK C 21 = 12:21:00
? Holouš Jan KRN C 23 = 12:23:00 neregistro
? Krejčí Pavel BR C 25 = 12:25:00 neregistro
? Kazda Bohumil RBK 6201 C 27 = 12:27:00
......................... VAK C 29 = 12:29:00
......................... VAK C 31 = 12:31:00
? Kotůlek Jan AOP 7801 C 33 = 12:33:00
......................... VAK C 35 = 12:35:00
......................... VAK C 37 = 12:37:00
301592 Vašková Zdenka UOL 5451 C 39 = 12:39:00
......................... VAK C 41 = 12:41:00
Kategorie RD
13.05.2006 4. ŽB Morava, 5. OŽJ SO
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 35 m, 7 kontrol tištěno 12.05.2006 12:42
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301271 AOP C 20 = 12:20:00 neregistro
......................... VAK C 20 = 12:20:00
......................... VAK C 20 = 12:20:00
......................... VAK C 20 = 12:20:00
......................... VAK C 20 = 12:20:00
237601 Bencúr Juraj ml LCE 99 C 20 = 12:20:00 neregistro
49489 Broda Aleš SFM 0202 C 20 = 12:20:00 neregistro
? Cirklová Veronika MOV 9451 C 20 = 12:20:00 neregistro
51305 Dittrichová Michela SKM 0251 C 20 = 12:20:00
? Hruzík Lukáš MOV 9303 C 20 = 12:20:00
? Hrušková Adéla MOV 9551 C 20 = 12:20:00 neregistro
51321 Hájková Lenka KYL C 20 = 12:20:00 neregistro
49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 20 = 12:20:00 neregistro
? Kujová Natálie KAR 9751 C 20 = 12:20:00 neregistro
416035 Kunz Jiří BBM 9801 C 20 = 12:20:00
52617 Mareček Karel KSU 0303 C 20 = 12:20:00
? Míček Dominik MOV 9501 C 20 = 12:20:00 neregistro
352319 Novotná Klára ZLH 9851 C 20 = 12:20:00 neregistro
? Novotná Tereza ZLH 0050 C 20 = 12:20:00 neregistro
207843 Palát Tomáš ABM 0307 C 20 = 12:20:00
08600 Podmolík Josef TZL 9701 C 20 = 12:20:00
253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 20 = 12:20:00
? Pěčonková Veronika ZLH 9852 C 20 = 12:20:00 neregistro
52293 Sadílek Martin VIZ 6901 C 20 = 12:20:00
? Sedláček Jan HLV 9727 C 20 = 12:20:00
? Seitlerová Veronika ZLH 9850 C 20 = 12:20:00 neregistro
352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C 20 = 12:20:00
49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 20 = 12:20:00 neregistro
232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 C 20 = 12:20:00
331752 Tesař Vojtěch VOV C 20 = 12:20:00 neregistro
? Troup Matěj MOV 9402 C 20 = 12:20:00 neregistro
52853 Uchytilová Vendula JPV 9088 C 20 = 12:20:00