Kategorie D10
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 1.20 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 C 1 = 11:01:00
......................... VAK C 5 = 11:05:00
49315 Kaufmanová Ivana TRI 9759 C 9 = 11:09:00 neregistro
? Nykodýmová Tereza KRN 9751 C 13 = 11:13:00
49366 Fizková Renáta TRI 9753 C 17 = 11:17:00
361939 Fukalová Hana AOV 9850 C 21 = 11:21:00
? Nykodymová Bětka KRN 9752 C 25 = 11:25:00 neregistro
08667 Kovářová Tereza TRI 9756 C 29 = 11:29:00
......................... VAK C 33 = 11:33:00
08654 Chlebiková Aneta TRI 9755 C 37 = 11:37:00
Kategorie D10N
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 1.60 km, převýšení 0 m, 6 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00
? Horáková Alžběta KRN 99 C 6 = 11:06:00 neregistro
08670 Foltýnová Klára TRI 0051 C 10 = 11:10:00
232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 C 14 = 11:14:00
08664 Foltýnová Markéta TRI 0050 C 18 = 11:18:00
301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 22 = 11:22:00
? Blaťáková Katka KRN 99 C 26 = 11:26:00 neregistro
49472 Leciánová Veronika OOP 0050 C 30 = 11:30:00
? Zvařičová Adriana KRN 97 C 34 = 11:34:00 neregistro
? Navrátilová Adéla TRI C 38 = 11:38:00 neregistro
......................... VAK C 42 = 11:42:00
Kategorie D12
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 1.40 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
07863 Brudná Klára TRI 9653 C 41 = 11:41:00
301153 Fukalová Martina AOV 9550 C 43 = 11:43:00
301591 Kozlíková Barbora KRN 9551 C 45 = 11:45:00
49302 Procházková Marie SOP 9551 C 47 = 11:47:00
232620 Tesarova Jana VOV 9751 C 49 = 11:49:00 neregistro
Kategorie D14
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 1.60 km, převýšení 0 m, 12 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08652 Nožková Sára TRI 9353 B 3 = 11:03:00
08726 Svobodová Klára SOP 9352 C 7 = 11:07:00
53280 Opletalová Bára TRI 9354 B 11 = 11:11:00
232243 Peřinková Petra AOP 9451 C 15 = 11:15:00
49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 19 = 11:19:00
......................... VAK C 23 = 11:23:00
49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 B 27 = 11:27:00
49355 Pustowská Kateřina TRI 9460 C 31 = 11:31:00 neregistro
49338 Kovářová Veronika TRI 9459 C 35 = 11:35:00
515074 Tesarova Marcela VOV C 39 = 11:39:00 neregistro
49327 Haltofová Eva TRI 9453 B 43 = 11:43:00
Kategorie D16
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 1.80 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 41 = 11:41:00
43378 Mlčochová Alice TRI 9251 B 42 = 11:42:00
416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 43 = 11:43:00
? Foltýnová Barbora KRN 9152 C 44 = 11:44:00
336722 Nováková Anežka AOV 9251 C 45 = 11:45:00
49328 Mizerová Monika TRI 9250 C 46 = 11:46:00
232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 47 = 11:47:00
253107 Opletalová Eva HAV 9250 C 48 = 11:48:00
......................... VAK C 49 = 11:49:00
49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 50 = 11:50:00
52960 Světloňová Lucie AOV 9252 C 51 = 11:51:00
301214 Válková Tereza VRB 9150 B 52 = 11:52:00
? Foltýnová Dominika KRN 9292 C 53 = 11:53:00
08670 Kosová Barbora TRI 9258 A 54 = 11:54:00
Kategorie D18
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 0 m, 15 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
301211 Hvorecká Eva VRB 8953 A 1 = 11:01:00
08780 Bialožytová Tereza TRC 9050 A 2 = 11:02:00
08798 Hadačová Tereza AOP 9051 A 3 = 11:03:00
53294 Prokopová Bětka TRI 8951 C 4 = 11:04:00
232123 Veličková Monika VRB 8951 A 5 = 11:05:00
49413 Králová Kateřina ODR 9052 B 6 = 11:06:00
232155 Hradilová Veronika VRB 8950 C 7 = 11:07:00
08771 Hudzieczková Eva TRC 9051 B 8 = 11:08:00
......................... VAK C 9 = 11:09:00
Kategorie D20
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 0 m, 18 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301331 Bajcarová Pavla VRB 8752 B 0 = 11:00:00
......................... VAK C 1 = 11:01:00
49395 Latochová Kateřina TRI 8850 B 2 = 11:02:00
49388 Moravcová Zuzana SOP 8852 B 3 = 11:03:00
51942 Wernerová Marika VRB 8851 C 4 = 11:04:00
Kategorie D21
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 0 m, 18 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 11:30:00
08651 Kovaříková Mária TRI 6950 R 31 = 11:31:00
52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 32 = 11:32:00
49336 Šumšalová Kristýna ODR 8550 C 33 = 11:33:00
53293 Martynková Aneta TRI 8657 C 34 = 11:34:00
......................... VAK C 35 = 11:35:00
05591 Sukeníková Zuzana VOV 8353 C 36 = 11:36:00
08716 Procházková Martina SOP 7351 C 37 = 11:37:00
52627 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C 38 = 11:38:00
410158 Kotůlková Veronika AOP 7851 C 39 = 11:39:00
416218 Netoličková Radka VOV 7855 C 40 = 11:40:00
Kategorie D35
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
07862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 16 = 11:16:00
416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 17 = 11:17:00
51447 Szturcová Ivana TRC 7051 C 18 = 11:18:00
52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 19 = 11:19:00
49377 Laštůvková Lenka TRI 6650 C 20 = 11:20:00
352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 21 = 11:21:00
232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C 22 = 11:22:00
......................... VAK C 23 = 11:23:00
49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 24 = 11:24:00
49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 25 = 11:25:00
515500 Nováková Jana AOV 6851 C 26 = 11:26:00
08659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 27 = 11:27:00
51461 Bialožytová Pavla TRC 6350 C 28 = 11:28:00
52453 Kostková Jana AOP 7151 C 29 = 11:29:00
49400 Opletalová Blanka TRI 6755 C 30 = 11:30:00
Kategorie D45
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 0 m, 15 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 35 = 11:35:00
301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C 36 = 11:36:00
49422 Němčanská Jana OOP 5352 C 37 = 11:37:00
301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 38 = 11:38:00
52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 39 = 11:39:00
......................... VAK C 40 = 11:40:00
Kategorie D55
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 1.80 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 11:10:00
416191 Budínová Blanka MOV 4851 C 11 = 11:11:00
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 12 = 11:12:00
301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 13 = 11:13:00
49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 14 = 11:14:00
Kategorie H10
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 1.30 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515444 Adamík Jiří AOV 9702 C 4 = 11:04:00
52644 Zavřel Lukáš KRN 9701 C 8 = 11:08:00
336733 Novák Pavel AOV 9801 C 12 = 11:12:00
......................... VAK C 16 = 11:16:00
515123 Mielec Jaromír AOV 9701 C 20 = 11:20:00
? Boček Matěj KRN 9705 C 24 = 11:24:00
416152 Bolek Richard AOV 9803 C 28 = 11:28:00
Kategorie H10N
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 1.60 km, převýšení 0 m, 6 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Mrázek Filip KRN 99 C 0 = 11:00:00 neregistro
08663 Cienciala Jan TRI 9801 C 4 = 11:04:00
51372 Syrový Jan MOV 7352 C 8 = 11:08:00
416153 Mielec Radomír + mamka AOV 9900 C 12 = 11:12:00 neregistro
? Mička Petr KRN 99 C 16 = 11:16:00 neregistro
253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 20 = 11:20:00
......................... VAK C 24 = 11:24:00
08653 Stenchlák Štěpán TRI 9802 C 28 = 11:28:00
? Bořek Ondřej KRN 9901 C 32 = 11:32:00
331752 Tesar Vojtech VOV C 36 = 11:36:00 neregistro
53001 Lustyk Petr MOV 9805 C 40 = 11:40:00 neregistro
? Navrátil Adam TRI 9900 C 44 = 11:44:00
? Vašut Michal KRN 96 C 48 = 11:48:00 neregistro
Kategorie H12
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 1.50 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 11:05:00
08727 Svoboda František SOP 9601 C 9 = 11:09:00
? Zakopčan Jakub KRN 9503 C 13 = 11:13:00
52956 Kubečka Jakub AOV 9503 C 17 = 11:17:00
49384 Ostruszka David TRI 9502 C 21 = 11:21:00
? Kubas Lukáš KRN 95 C 25 = 11:25:00 neregistro
52999 Míček Dominik MOV 9501 C 29 = 11:29:00
253116 Valouch David SOP 9501 C 33 = 11:33:00
? Cahlík Vojtěch KRN 9603 C 37 = 11:37:00
515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 C 41 = 11:41:00
......................... VAK C 45 = 11:45:00
Kategorie H14
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 1.70 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 11:10:00
232491 Vrbický Miloš SOP 9405 C 12 = 11:12:00
52986 Ondruš Adam AOV 9401 B 14 = 11:14:00
49319 Karásek Vojtěch TRI 9401 B 16 = 11:16:00
? Tvrdoň Čeněk KRN 94 C 18 = 11:18:00 neregistro
416209 Svěchota Marek MOV 9302 C 20 = 11:20:00
......................... VAK C 22 = 11:22:00
? Gelnar Petr KRN 9404 C 24 = 11:24:00
336726 Ročňák Michal AOV 9302 C 26 = 11:26:00
49365 Argaláš Michal TRI 9301 A 28 = 11:28:00
232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B 30 = 11:30:00
......................... VAK C 32 = 11:32:00
53791 Sukeník Mojmír KRN 9301 B 34 = 11:34:00
361521 Geleta Jan AOV 9402 C 36 = 11:36:00
08725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 38 = 11:38:00
53178 Hučík Jan TRI 9403 C 40 = 11:40:00
? JUNG Radek HAV 9405 C 42 = 11:42:00 neregistro
336738 Lukáš Jakub AOV 9301 C 44 = 11:44:00
53002 Polášek Filip MOV 9305 C 46 = 11:46:00
52957 Krištof Jakub AOV 9405 C 48 = 11:48:00 neregistro
? Volný Jiří KRN 9402 C 50 = 11:50:00
232967 Jarnot Michal SOP 9302 C 52 = 11:52:00
......................... VAK C 54 = 11:54:00
Kategorie H16
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.20 km, převýšení 0 m, 16 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
301582 Verlík Jan TRI 9205 B 1 = 11:01:00
253128 Šidík Petr AOV 9204 C 2 = 11:02:00
08768 Szturc Václav TRC 9102 B 3 = 11:03:00
? Figura Petr KRN 92 C 4 = 11:04:00 neregistro
232192 Sýkora Jan AOP 9201 A 5 = 11:05:00
......................... VAK C 6 = 11:06:00
411763 Sochor Vít HAV 9105 B 7 = 11:07:00
416126 Bartosz David TRI 9102 C 8 = 11:08:00
303921 Jendželovský Marek AOV 9201 B 9 = 11:09:00
51460 Opletal Petr TRC 9104 C 10 = 11:10:00
49430 Melecký Karel OOP 9100 B 11 = 11:11:00
? Tomančík Ondřej KRN 9102 C 12 = 11:12:00
232136 Schuster Marek AOP 9303 A 13 = 11:13:00
08772 Kostka Jakub TRC 9103 C 14 = 11:14:00
08661 Gazda Viktor TRI 9203 A 15 = 11:15:00
253130 Navrátil Boris AOV 9203 B 16 = 11:16:00
......................... VAK C 17 = 11:17:00
Kategorie H18
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.50 km, převýšení 0 m, 17 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52985 Janča Martin MOV 9001 C 39 = 11:39:00
51956 Šnajdr Jakub VRB 9001 C 40 = 11:40:00
08769 Szturc Jan TRC 9003 B 41 = 11:41:00
......................... VAK C 42 = 11:42:00
253152 Figura Jiří HAV 9009 C 43 = 11:43:00
53176 Legerski Martin TRI 9003 B 44 = 11:44:00
49438 Melecký Martin OOP 9000 A 45 = 11:45:00
49429 Opletal Jan HAV 9000 B 46 = 11:46:00
04671 Tesař Jan VRB 9000 B 47 = 11:47:00
08766 Sedláček Michal TRC 8901 B 48 = 11:48:00
......................... VAK C 49 = 11:49:00
Kategorie H20
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 0 m, 20 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 11:05:00
49309 Jarnot Marek SOP 8805 C 6 = 11:06:00
52938 Proske Petr AOV 8803 C 7 = 11:07:00
52948 Fojtík Jan VOV 8701 C 8 = 11:08:00
08765 Trojek Pavel TRC 8803 B 9 = 11:09:00
52955 Kramenko Petr AOV 8805 C 10 = 11:10:00
Kategorie H21
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.80 km, převýšení 0 m, 20 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 11:20:00
49380 Pavlačka František ODR 8600 C 21 = 11:21:00 neregistro
410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 22 = 11:22:00
52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 23 = 11:23:00
52753 Schuster Martin AOP 6502 C 24 = 11:24:00
416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 25 = 11:25:00
49344 Kuča Petr SOP 8606 C 26 = 11:26:00
51189 Nycz Petr JAM 7700 C 27 = 11:27:00
247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C 28 = 11:28:00
301244 Czasch Jan KAR 8401 C 29 = 11:29:00
51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C 30 = 11:30:00
08759 Bialožyt Michal ZBM 8707 R 31 = 11:31:00
515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 32 = 11:32:00
......................... VAK C 33 = 11:33:00
08754 Sedláček Tomáš JPV 8601 C 34 = 11:34:00
232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 35 = 11:35:00
08757 Bernát Petr TRC 8606 C 36 = 11:36:00
52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 37 = 11:37:00
515156 Kuja Ivo KAR 7701 C 38 = 11:38:00
52756 Rigó Marek ODR 7101 C 39 = 11:39:00
52758 Rychlý Pavel OOP 8505 C 40 = 11:40:00
53676 Klimenko Igor KTA 8008 C 41 = 11:41:00
52942 Langer Martin VOV 8400 C 42 = 11:42:00
52765 Válka Jan SOP 7811 C 43 = 11:43:00
07861 Kovařík Martin TRI 7700 C 44 = 11:44:00
......................... VAK C 45 = 11:45:00
52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 46 = 11:46:00
53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 47 = 11:47:00
301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 48 = 11:48:00
52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 49 = 11:49:00
Kategorie H35
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.50 km, převýšení 0 m, 16 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232152 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 6 = 11:06:00
410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 7 = 11:07:00
08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 8 = 11:08:00
49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 9 = 11:09:00
......................... VAK C 10 = 11:10:00
49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 11 = 11:11:00
08655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 12 = 11:12:00
52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 13 = 11:13:00
08787 Niedoba Jan TRC 6200 C 14 = 11:14:00
361904 Novák Vilém AOV 6701 C 15 = 11:15:00
? Holec Jan MOV 6701 C 16 = 11:16:00 neregistro
352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 17 = 11:17:00
08715 Jelínek Jan AOP 6401 C 18 = 11:18:00
515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 19 = 11:19:00
08785 Szturc Radek TRC 6800 C 20 = 11:20:00
Kategorie H45
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 0 m, 16 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 32 = 11:32:00
53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 33 = 11:33:00
301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 34 = 11:34:00 neregistro
49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 35 = 11:35:00
53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 36 = 11:36:00
08789 Bialožyt Miroslav TRC 5701 C 37 = 11:37:00
52936 Proske Pavel AOV 6001 C 38 = 11:38:00
52538 Kolář Leopold KAR 5401 C 39 = 11:39:00
53420 Malysa Ján SOP 5102 C 40 = 11:40:00
......................... VAK C 41 = 11:41:00
352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 42 = 11:42:00
49406 Šperlík Josef ODR 5500 C 43 = 11:43:00
52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 44 = 11:44:00
52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 45 = 11:45:00
51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 46 = 11:46:00
49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 47 = 11:47:00
......................... VAK C 48 = 11:48:00
Kategorie H55
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 11:15:00
52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 16 = 11:16:00
52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 17 = 11:17:00
52950 Zájíc Josef AOV 4501 C 18 = 11:18:00
51939 Klech Josef HOB 4701 C 19 = 11:19:00
? Němčanský Vladimír OOP 5200 C 20 = 11:20:00 neregistro
49305 Beneš Karel HAV 4201 C 21 = 11:21:00
08720 Jurčák Karel SOP 5101 C 22 = 11:22:00
49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 23 = 11:23:00
......................... VAK C 24 = 11:24:00
Kategorie H65
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08751 Opletal Jaroslav TRC 3700 C 9 = 11:09:00
......................... VAK C 10 = 11:10:00
Kategorie P3
23.06.2007 Oblastní mistrovství - sprint
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 21.06.2007 19:31
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 11:10:00
49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 12 = 11:12:00
......................... VAK C 14 = 11:14:00
......................... VAK C 16 = 11:16:00
......................... VAK C 18 = 11:18:00
......................... VAK C 20 = 11:20:00
253160 Procházka Milan SOP 6803 C 22 = 11:22:00 neregistro
......................... VAK C 24 = 11:24:00
......................... VAK C 26 = 11:26:00
......................... VAK C 28 = 11:28:00
......................... VAK C 30 = 11:30:00
......................... VAK C 32 = 11:32:00
......................... VAK C 34 = 11:34:00
......................... VAK C 36 = 11:36:00
......................... VAK C 38 = 11:38:00
? Klechová Karolína VRB C 40 = 11:40:00 neregistro
......................... VAK C 42 = 11:42:00
......................... VAK C 44 = 11:44:00
......................... VAK C 46 = 11:46:00
......................... VAK C 48 = 11:48:00