Kategorie D10
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.20 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 17:30:00
2032318 Papszun Julia 11P 0350 C 31 = 17:31:00
438606 Janečková Josefína EKP 0351 C 32 = 17:32:00
......................... VAK C 33 = 17:33:00
......................... VAK C 34 = 17:34:00
436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 35 = 17:35:00
52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 36 = 17:36:00
Kategorie D10N
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.20 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 17:22:00
? Švihelová Viktorie KRN 0353 C 23 = 17:23:00
? Pečonková Kristýna KRN 0455 C 24 = 17:24:00
......................... VAK C 25 = 17:25:00
......................... VAK C 26 = 17:26:00
? Kotůlková Renáta AOP 0451 C 27 = 17:27:00
? Říhová Barbora KRN 0454 C 28 = 17:28:00
Kategorie D12
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.40 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 17:20:00
1392586 Dammfeld Karolína 48P 0251 C 21 = 17:21:00
......................... VAK C 22 = 17:22:00
......................... VAK C 23 = 17:23:00
? Studničková Veronika KRN 0252 C 24 = 17:24:00
2016477 Polewka Aleksandra 14P 0003 C 25 = 17:25:00
......................... VAK C 26 = 17:26:00
......................... VAK C 27 = 17:27:00
2036950 Olesniewcz Karolína 48P 0151 C 28 = 17:28:00
? Halířová Tereza KRN 0253 C 29 = 17:29:00
Kategorie D14
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 0 m, 15 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 17:31:00
......................... VAK C 32 = 17:32:00
? Nešporová Alžběta TZL 0051 B 33 = 17:33:00
......................... VAK C 34 = 17:34:00
2032311 Mastela Krystyna 11P 0050 C 35 = 17:35:00
......................... VAK C 36 = 17:36:00
? Jendřejková Anna KRN 0055 C 37 = 17:37:00
......................... VAK C 38 = 17:38:00
443091 Kalousková Marie DKP 0151 B 39 = 17:39:00
2037504 Sulikowska Weronika 48P 0051 C 40 = 17:40:00
331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 41 = 17:41:00
Kategorie D16
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 0 m, 20 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 42 = 17:42:00
1997025 Forystek Wiktoria 41P 9750 C 43 = 17:43:00
......................... VAK C 44 = 17:44:00
1998716 Porada Lilianna 12P 9850 C 45 = 17:45:00
......................... VAK C 46 = 17:46:00
361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 47 = 17:47:00
......................... VAK C 48 = 17:48:00
436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 49 = 17:49:00
......................... VAK C 50 = 17:50:00
......................... VAK C 51 = 17:51:00
Kategorie D18
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 0 m, 22 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Skorupa Malgorzata 42P 0007 C 10 = 17:10:00
......................... VAK C 11 = 17:11:00
? Mlotkowska Hanna 42P 0008 C 12 = 17:12:00
Kategorie D21A
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 0 m, 23 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 17:20:00
52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 21 = 17:21:00
......................... VAK C 22 = 17:22:00
888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 23 = 17:23:00
886320 Kasza Izabela 12P 0001 C 24 = 17:24:00
2034196 Górska Kinga 27P 8900 C 25 = 17:25:00
......................... VAK C 26 = 17:26:00
......................... VAK C 27 = 17:27:00
49389 Moravcová Lucie SOP 9052 C 28 = 17:28:00
......................... VAK C 29 = 17:29:00
886617 Wysocka Malwina 24P 8500 C 30 = 17:30:00
2032130 Macková Petra LCE 8560 C 31 = 17:31:00
53615 Králová Iveta JHB 8952 C 32 = 17:32:00
Kategorie D21B
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 0 m, 22 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 17:14:00
416122 Khulová Petra VPM 8450 C 15 = 17:15:00
......................... VAK C 16 = 17:16:00
51594 Janečková Dagmar EKP 6550 C 17 = 17:17:00
......................... VAK C 18 = 17:18:00
Kategorie D35
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 0 m, 21 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52076 Humlíčková Kateřina ZBM 7664 C 18 = 17:18:00
52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 19 = 17:19:00
2032329 Papszun Joanna 11P 7050 C 20 = 17:20:00
871977 Biolik Agnieszka 28P 7751 C 21 = 17:21:00
211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 22 = 17:22:00
428754 Jaroszek Bogucka Anna 42P 0005 C 23 = 17:23:00
52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 24 = 17:24:00
52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 25 = 17:25:00
436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 26 = 17:26:00
......................... VAK C 27 = 17:27:00
2032185 Ženčáková Marie 47C 6850 C 28 = 17:28:00 neregistro
......................... VAK C 29 = 17:29:00
2032330 Mastela Justyna 11P 7550 C 30 = 17:30:00
......................... VAK C 31 = 17:31:00
436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 32 = 17:32:00
......................... VAK C 33 = 17:33:00
218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 34 = 17:34:00
53654 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 35 = 17:35:00
Kategorie D45
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 0 m, 18 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 38 = 17:38:00
232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 39 = 17:39:00
......................... VAK C 40 = 17:40:00
51446 Bialožytová Pavla TRI 6350 C 41 = 17:41:00
......................... VAK C 42 = 17:42:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO 6499 C 43 = 17:43:00
......................... VAK C 44 = 17:44:00
......................... VAK C 45 = 17:45:00
Kategorie D55
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.70 km, převýšení 0 m, 17 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 10 = 17:10:00
1006614 Klimplová Alena LPU 5551 C 11 = 17:11:00
......................... VAK C 12 = 17:12:00
446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 13 = 17:13:00
......................... VAK C 14 = 17:14:00
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 15 = 17:15:00
886619 Wysocka Jolanta 44P 0001 C 16 = 17:16:00
......................... VAK C 17 = 17:17:00
Kategorie H10
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.20 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 17:00:00
? Herman Jakub KRN 0606 C 1 = 17:01:00
......................... VAK C 2 = 17:02:00
? Škurek Kryštof KRN 0303 C 3 = 17:03:00
2027224 Dejnožka Vojtěch TJN 0300 C 4 = 17:04:00
? Rohner Přemek KRN 0304 C 5 = 17:05:00
......................... VAK C 6 = 17:06:00
? Šafařík Ondřej KRN 0405 C 7 = 17:07:00
981644 Biolik Emil 28P 0301 C 8 = 17:08:00
51461 Bialožyt Marek TRI 0301 C 9 = 17:09:00
51316 Valík Adam AOP 0301 C 10 = 17:10:00
? Tkáč Karel KRN 0406 C 11 = 17:11:00
2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 12 = 17:12:00
Kategorie H10N
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.20 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 6 = 17:06:00
9636 Doucha Martin SNA 0501 C 7 = 17:07:00
......................... VAK C 8 = 17:08:00
......................... VAK C 9 = 17:09:00
......................... VAK C 10 = 17:10:00
2035718 Dejnožka Martin TJN 0600 C 11 = 17:11:00
......................... VAK C 12 = 17:12:00
Kategorie H12
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.50 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 17:00:00
? Švec František KRN 0106 C 1 = 17:01:00
......................... VAK C 2 = 17:02:00
410349 Humlíček Tomáš ZBM 0101 C 3 = 17:03:00
2032320 Koleczko Blazej 11P 0200 C 4 = 17:04:00
? Sklenák Jiří KRN 0103 C 5 = 17:05:00
207849 Adámek Filip ABM 0101 B 6 = 17:06:00
? Martínek Jan KRN 0105 C 7 = 17:07:00
51309 Reichl Martin KSU 0202 C 8 = 17:08:00
416215 Nešpor Jan TTR 0101 B 9 = 17:09:00
......................... VAK C 10 = 17:10:00
1392590 Hyla Damian 47P 0101 C 11 = 17:11:00
? Juna Michal KRN 0102 C 12 = 17:12:00
888625 Šubrt Matěj DKP 0205 C 13 = 17:13:00
? Juna Tomáš KRN 0101 C 14 = 17:14:00
......................... VAK C 15 = 17:15:00
? Sztefek Jiří KRN 0203 C 16 = 17:16:00
? Kulaša Filip KRN 0202 C 17 = 17:17:00
......................... VAK C 18 = 17:18:00
Kategorie H14
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 0 m, 19 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 43 = 17:43:00
? Janáč Ondřej KRN 0003 C 44 = 17:44:00
2032315 Koleczko Bartosz 11P 0000 C 45 = 17:45:00
1403424 Vavřík Tomáš LOV 0000 C 46 = 17:46:00
2035149 Urban Michal KRN 0002 C 47 = 17:47:00
2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 48 = 17:48:00
410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 49 = 17:49:00
......................... VAK C 50 = 17:50:00
......................... VAK C 51 = 17:51:00
? Hrouza Jakub KRN 0006 C 52 = 17:52:00
1369369 Byrczek Jan 49P 9001 C 53 = 17:53:00
......................... VAK C 54 = 17:54:00
? Tkáč Milan KRN 0005 C 55 = 17:55:00
......................... VAK C 56 = 17:56:00
Kategorie H16
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.20 km, převýšení 0 m, 21 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2028220 Jurczyk Maciej 13P 0001 C 34 = 17:34:00
......................... VAK C 35 = 17:35:00
1394731 Wrotny Mateusz 47P 9701 C 36 = 17:36:00
2032321 Borgiel Jarosław 11P 9700 C 37 = 17:37:00
607807 Jaroszek Jakub 42P 0003 C 38 = 17:38:00
......................... VAK C 39 = 17:39:00
Kategorie H18
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 0 m, 22 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 17:25:00
......................... VAK C 26 = 17:26:00
......................... VAK C 27 = 17:27:00
Kategorie H21A
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 3.10 km, převýšení 0 m, 28 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 42 = 17:42:00
515175 Aleš David ASU 7517 C 43 = 17:43:00
9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 44 = 17:44:00
51189 Nycz Petr AOP 7701 C 45 = 17:45:00
......................... VAK C 46 = 17:46:00
842664 Dragowski Piotr 24P 8200 C 47 = 17:47:00
......................... VAK C 48 = 17:48:00
504415 Jasinski Maciej 17P 9201 C 49 = 17:49:00
2020705 Macka Radek LCE 8110 C 50 = 17:50:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV 7101 C 51 = 17:51:00
1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 52 = 17:52:00
51587 Janeček Jura EKP 6701 C 53 = 17:53:00
515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 54 = 17:54:00
......................... VAK C 55 = 17:55:00
53534 Žaloudík Jiří LOV 8601 C 56 = 17:56:00
424267 Jaroszek Radoslaw 42P 0004 C 57 = 17:57:00
889265 Jurczyk Tomasz 13P 0002 C 58 = 17:58:00
2027232 Leštínský Tomáš DOB 7801 C 59 = 17:59:00
Kategorie H21B
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 0 m, 22 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 17:30:00
1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 31 = 17:31:00
4630 Kopic Jiří JHB 9107 C 32 = 17:32:00
682071 Ticháček Jan 28C 0001 C 33 = 17:33:00 neregistro
......................... VAK C 34 = 17:34:00
? Cieslik Marcin 43P 0001 C 35 = 17:35:00
1696 Skorupa Piotr 42P 0006 C 36 = 17:36:00
8759 Kuchař Jiří 2UC 0001 C 37 = 17:37:00 neregistro
......................... VAK C 38 = 17:38:00
8850 Holinka Matouš ZPV 9222 C 39 = 17:39:00
......................... VAK C 40 = 17:40:00
52429 Jirka Jakub VPM 7905 C 41 = 17:41:00
? Maňásek Josef 89C 7700 C 42 = 17:42:00 neregistro
Kategorie H35
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 0 m, 23 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 37 = 17:37:00
770327 Biolik Grzegorz 28P 7601 C 38 = 17:38:00
245989 Maciocha Tomasz 51P 7801 C 39 = 17:39:00
361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 40 = 17:40:00
2028215 Jurczyk Piotr 13P 0003 C 41 = 17:41:00
......................... VAK C 42 = 17:42:00
2032313 Koleczko Lukasz 11P 7500 C 43 = 17:43:00
52286 Bochňák Zbyněk LOV 7600 C 44 = 17:44:00
443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 45 = 17:45:00
......................... VAK C 46 = 17:46:00
2032312 Mastela Rafal 11P 7300 C 47 = 17:47:00
886289 Šubrt Antonín DKP 7100 C 48 = 17:48:00
980374 Valík Luděk AOP 7101 C 49 = 17:49:00
......................... VAK C 50 = 17:50:00
1973024 Forystek Marek 41P 7300 C 51 = 17:51:00
410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 52 = 17:52:00
2027225 Dejnožka Jiří TJN 7503 C 53 = 17:53:00
52756 Rigó Marek ODR 7101 C 54 = 17:54:00
......................... VAK C 55 = 17:55:00
1396712 Grote Andreas 34C 6400 C 56 = 17:56:00
......................... VAK C 57 = 17:57:00
307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 58 = 17:58:00
1972223 Porada Robert 12P 7200 C 59 = 17:59:00
609906 Humlíček Aleš ZBM 7539 C 60 = 18:00:00
......................... VAK C 61 = 18:01:00
Kategorie H45
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 0 m, 21 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 0 = 17:00:00
500260 Adámek Libor ABM 6707 C 1 = 17:01:00
1399038 Pedowski Wojciech 23P 0001 C 2 = 17:02:00
52462 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 3 = 17:03:00 neregistro
424252 Zdanowicz Jan 14P 6801 C 4 = 17:04:00
1966318 Forystek Józef 12P 6600 C 5 = 17:05:00
434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 6 = 17:06:00
......................... VAK C 7 = 17:07:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 8 = 17:08:00
51752 Mutinský Viktor KUO 6501 C 9 = 17:09:00
......................... VAK C 10 = 17:10:00
7856 Czasch Petr SBR 6003 C 11 = 17:11:00
307337 Višňa Milan OOL 5904 C 12 = 17:12:00
......................... VAK C 13 = 17:13:00
8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 14 = 17:14:00
52531 Albert František OOL 5804 C 15 = 17:15:00
......................... VAK C 16 = 17:16:00
Kategorie H55
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 0 m, 20 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 19 = 17:19:00
2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 20 = 17:20:00
52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 21 = 17:21:00
52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 22 = 17:22:00
53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 23 = 17:23:00
......................... VAK C 24 = 17:24:00
......................... VAK C 25 = 17:25:00
345990 Szotek Antoni 51P 5801 C 26 = 17:26:00
......................... VAK C 27 = 17:27:00
9201 Klimpl Petr LPU 5401 C 28 = 17:28:00
......................... VAK C 29 = 17:29:00
......................... VAK C 30 = 17:30:00
222893 Wysocky Andrzej 44P 0002 C 31 = 17:31:00
49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 32 = 17:32:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 33 = 17:33:00
52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 34 = 17:34:00
Kategorie H65
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.80 km, převýšení 0 m, 18 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 1 = 17:01:00
......................... VAK C 2 = 17:02:00
......................... VAK C 3 = 17:03:00
......................... VAK C 4 = 17:04:00
9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 5 = 17:05:00
889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 6 = 17:06:00
......................... VAK C 7 = 17:07:00
Kategorie HDR
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.30 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
1392576 Dammfeld Adam 48P 0801 C 0 = 17:00:00
103 Humlíčková Pavla ZBM 0451 C 0 = 17:00:00
1392573 Hyla Natalia 47P 0851 C 0 = 17:00:00
1394743 Jagoda Majer 47P 0804 C 0 = 17:00:00
361801 Mastela Hanna 11P 0550 C 0 = 17:00:00
52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 0 = 17:00:00
49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 0 = 17:00:00 neregistro
2021377 Polewka Julianna 14P 0001 C 0 = 17:00:00
? Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 17:00:00
232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0 = 17:00:00
? Zavřel Mikuláš KRN 0707 C 0 = 17:00:00
Kategorie P3
28.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.80 km, převýšení 0 m, 18 kontrol tištěno 27.06.2013 10:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
......................... VAK C 0 = 17:00:00
? Czasch Gerhard Nikolas SBR 9901 C 0 = 17:00:00 neregistro
2049610 Dejnožková Blanka TJN 7651 C 0 = 17:00:00
410337 Doskočilová Anna 2UC 0002 C 0 = 17:00:00 neregistro
52635 Grygerková Jana LOV 0002 C 0 = 17:00:00 neregistro
? Hendrych Vlastimil NNN 0001 C 0 = 17:00:00 neregistro
887004 Hyjek Adam 47P 6101 C 0 = 17:00:00
51954 Labudík Milan VRB 6202 C 0 = 17:00:00 neregistro
? Lanči Filip SBR 9801 C 0 = 17:00:00 neregistro
? Lanči Václav SBR 9615 C 0 = 17:00:00 neregistro
1392572 Majer Ewa 47P 7850 C 0 = 17:00:00
? Novotná Jitka ZLH 7050 C 0 = 17:00:00
301593 Ondrejček Pavel LTU 8400 C 0 = 17:00:00 neregistro
2016952 Polewka Beata 14P 0002 C 0 = 17:00:00
35231 Stískalová Eva LOV 0001 C 0 = 17:00:00 neregistro
886277 Šváb Jan VSP 5801 C 0 = 17:00:00