Kategorie D10
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 15 m, 6 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1.00 = 10:01:00
52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 4.00 = 10:04:00
438606 Janečková Josefína EKP 0351 C 7.00 = 10:07:00
2032318 Papszun Julia 11P 0350 C 10.00 = 10:10:00
......................... VAK C 13.00 = 10:13:00
436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 16.00 = 10:16:00
......................... VAK C 19.00 = 10:19:00
Kategorie D10N
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 15 m, 5 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Říhová Barbora KRN 0454 C 2.00 = 10:02:00
......................... VAK C 5.00 = 10:05:00
? Kotůlková Renáta AOP 0451 C 8.00 = 10:08:00
? Švihelová Viktorie KRN 0353 C 11.00 = 10:11:00
......................... VAK C 14.00 = 10:14:00
? Pečonková Kristýna KRN 0455 C 17.00 = 10:17:00
......................... VAK C 20.00 = 10:20:00
Kategorie D12
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 15 m, 7 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2.00 = 10:02:00
2036950 Olesniewcz Karolína 48P 0151 C 5.00 = 10:05:00
......................... VAK C 8.00 = 10:08:00
......................... VAK C 11.00 = 10:11:00
......................... VAK C 14.00 = 10:14:00
? Halířová Tereza KRN 0253 C 17.00 = 10:17:00
1392586 Dammfeld Karolína 48P 0251 C 20.00 = 10:20:00
......................... VAK C 23.00 = 10:23:00
? Studničková Veronika KRN 0252 C 26.00 = 10:26:00
2016477 Polewka Aleksandra 14P 0003 C 29.00 = 10:29:00
Kategorie D14
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 3.10 km, převýšení 25 m, 10 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Nešporová Alžběta TZL 0051 B 1.00 = 10:01:00
......................... VAK C 4.00 = 10:04:00
331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 7.00 = 10:07:00
443091 Kalousková Marie DKP 0151 B 10.00 = 10:10:00
......................... VAK C 13.00 = 10:13:00
......................... VAK C 16.00 = 10:16:00
? Jendřejková Anna KRN 0055 C 19.00 = 10:19:00
2037504 Sulikowska Weronika 48P 0051 C 22.00 = 10:22:00
......................... VAK C 25.00 = 10:25:00
2032311 Mastela Krystyna 11P 0050 C 28.00 = 10:28:00
......................... VAK C 31.00 = 10:31:00
Kategorie D16
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 3.40 km, převýšení 25 m, 12 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1997025 Forystek Wiktoria 41P 9750 C 37.00 = 10:37:00
......................... VAK C 40.00 = 10:40:00
428767 Dzik Justyna 42P 0001 C 43.00 = 10:43:00
......................... VAK C 46.00 = 10:46:00
1998716 Porada Lilianna 12P 9850 C 49.00 = 10:49:00
331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 52.00 = 10:52:00
436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 55.00 = 10:55:00
......................... VAK C 58.00 = 10:58:00
......................... VAK C 61.00 = 10:61:00
361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 64.00 = 10:64:00
......................... VAK C 67.00 = 10:67:00
Kategorie D18
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 4.10 km, převýšení 30 m, 13 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Skorupa Malgorzata 42P 0007 C 2.00 = 10:02:00
......................... VAK C 5.00 = 10:05:00
? Mlotkowska Hanna 42P 0008 C 8.00 = 10:08:00
Kategorie D21A
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 5.70 km, převýšení 50 m, 17 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35.00 = 10:35:00
888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 38.00 = 10:38:00
52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 41.00 = 10:41:00
2034196 Górska Kinga 27P 8900 C 44.00 = 10:44:00
49389 Moravcová Lucie SOP 9052 C 47.00 = 10:47:00
......................... VAK C 50.00 = 10:50:00
53615 Králová Iveta JHB 8952 C 53.00 = 10:53:00
......................... VAK C 56.00 = 10:56:00
886320 Kasza Izabela 12P 0001 C 59.00 = 10:59:00
......................... VAK C 62.00 = 11:02:00
886617 Wysocka Malwina 24P 8500 C 65.00 = 11:05:00
2032130 Macková Petra LCE 8560 C 68.00 = 11:08:00
......................... VAK C 71.00 = 11:11:00
Kategorie D21B
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 4.10 km, převýšení 30 m, 13 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416122 Khulová Petra VPM 8450 C 11.00 = 10:11:00
436953 Pilíková Veronika CET 8152 C 14.00 = 10:14:00
......................... VAK C 17.00 = 10:17:00
......................... VAK C 20.00 = 10:20:00
? Balcarová Kateřina CET 8252 C 23.00 = 10:23:00
51594 Janečková Dagmar EKP 6550 C 26.00 = 10:26:00
......................... VAK C 29.00 = 10:29:00
Kategorie D35
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 4.40 km, převýšení 30 m, 14 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 2.00 = 10:02:00
......................... VAK C 5.00 = 10:05:00
428754 Jaroszek Bogucka Anna 42P 0005 C 8.00 = 10:08:00
52076 Humlíčková Kateřina ZBM 7664 C 11.00 = 10:11:00
2032329 Papszun Joanna 11P 7050 C 14.00 = 10:14:00
871977 Biolik Agnieszka 28P 7751 C 17.00 = 10:17:00
416168 Valíková Petra AOP 7351 C 20.00 = 10:20:00
301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 23.00 = 10:23:00
......................... VAK C 26.00 = 10:26:00
......................... VAK C 29.00 = 10:29:00
52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 32.00 = 10:32:00
436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 35.00 = 10:35:00
......................... VAK C 38.00 = 10:38:00
52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 41.00 = 10:41:00
53654 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 44.00 = 10:44:00
436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 47.00 = 10:47:00
211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 50.00 = 10:50:00
2032185 Ženčáková Marie 47C 6850 C 53.00 = 10:53:00 neregistro
218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 56.00 = 10:56:00
Kategorie D45
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 30 m, 14 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 43.00 = 10:43:00
232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 46.00 = 10:46:00
......................... VAK C 49.00 = 10:49:00
......................... VAK C 52.00 = 10:52:00
232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C 55.00 = 10:55:00
502260 Denysenko Tamara 38S 6150 C 58.00 = 10:58:00
......................... VAK C 61.00 = 11:01:00
51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 64.00 = 11:04:00
......................... VAK C 67.00 = 11:07:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO 6499 C 70.00 = 11:10:00
51446 Bialožytová Pavla TRI 6350 C 73.00 = 11:13:00
Kategorie D55
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 3.30 km, převýšení 25 m, 12 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 0.00 = 10:00:00
1006614 Klimplová Alena LPU 5551 C 3.00 = 10:03:00
886619 Wysocka Jolanta 44P 0001 C 6.00 = 10:06:00
......................... VAK C 9.00 = 10:09:00
446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 12.00 = 10:12:00
52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 15.00 = 10:15:00
......................... VAK C 18.00 = 10:18:00
......................... VAK C 21.00 = 10:21:00
Kategorie H10
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 15 m, 6 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2027224 Dejnožka Vojtěch TJN 0300 C 0.00 = 10:00:00
51316 Valík Adam AOP 0301 C 3.00 = 10:03:00
? Tkáč Karel KRN 0406 C 6.00 = 10:06:00
......................... VAK C 9.00 = 10:09:00
51461 Bialožyt Marek TRI 0301 C 12.00 = 10:12:00
? Škurek Kryštof KRN 0303 C 15.00 = 10:15:00
......................... VAK C 18.00 = 10:18:00
? Herman Jakub KRN 0606 C 21.00 = 10:21:00
981644 Biolik Emil 28P 0301 C 24.00 = 10:24:00
2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 27.00 = 10:27:00
? Rohner Přemek KRN 0304 C 30.00 = 10:30:00
......................... VAK C 33.00 = 10:33:00
? Šafařík Ondřej KRN 0405 C 36.00 = 10:36:00
Kategorie H10N
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 15 m, 5 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15.00 = 10:15:00
2035718 Dejnožka Martin TJN 0600 C 18.00 = 10:18:00
......................... VAK C 21.00 = 10:21:00
......................... VAK C 24.00 = 10:24:00
......................... VAK C 27.00 = 10:27:00
9636 Doucha Martin SNA 0501 C 30.00 = 10:30:00
......................... VAK C 33.00 = 10:33:00
Kategorie H12
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 15 m, 8 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1.00 = 10:01:00
? Kulaša Filip KRN 0202 C 4.00 = 10:04:00
207849 Adámek Filip ABM 0101 B 7.00 = 10:07:00
? Martínek Jan KRN 0105 C 10.00 = 10:10:00
......................... VAK C 13.00 = 10:13:00
? Juna Tomáš KRN 0101 C 16.00 = 10:16:00
......................... VAK C 19.00 = 10:19:00
? Sztefek Jiří KRN 0203 C 22.00 = 10:22:00
......................... VAK C 25.00 = 10:25:00
? Sklenák Jiří KRN 0103 C 28.00 = 10:28:00
416215 Nešpor Jan TTR 0101 B 31.00 = 10:31:00
2032320 Koleczko Blazej 11P 0200 C 34.00 = 10:34:00
51309 Reichl Martin KSU 0202 C 37.00 = 10:37:00
888625 Šubrt Matěj DKP 0205 C 40.00 = 10:40:00
......................... VAK C 43.00 = 10:43:00
1392590 Hyla Damian 47P 0101 C 46.00 = 10:46:00
? Juna Michal KRN 0102 C 49.00 = 10:49:00
410349 Humlíček Tomáš ZBM 0101 C 52.00 = 10:52:00
? Švec František KRN 0106 C 55.00 = 10:55:00
Kategorie H14
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 25 m, 12 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2035149 Urban Michal KRN 0002 C 32.00 = 10:32:00
......................... VAK C 35.00 = 10:35:00
......................... VAK C 38.00 = 10:38:00
? Janáč Ondřej KRN 0003 C 41.00 = 10:41:00
2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 44.00 = 10:44:00
? Tkáč Milan KRN 0005 C 47.00 = 10:47:00
2032315 Koleczko Bartosz 11P 0000 C 50.00 = 10:50:00
1403424 Vavřík Tomáš LOV 0000 C 53.00 = 10:53:00
? Hrouza Jakub KRN 0006 C 56.00 = 10:56:00
......................... VAK C 59.00 = 10:59:00
410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 62.00 = 11:02:00
......................... VAK C 65.00 = 11:05:00
1369369 Byrczek Jan 49P 9001 C 68.00 = 11:08:00
......................... VAK C 71.00 = 11:11:00
Kategorie H16
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 5.00 km, převýšení 40 m, 14 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1394731 Wrotny Mateusz 47P 9701 C 59.00 = 10:59:00
2028220 Jurczyk Maciej 13P 0001 C 62.00 = 11:02:00
......................... VAK C 65.00 = 11:05:00
607807 Jaroszek Jakub 42P 0003 C 68.00 = 11:08:00
......................... VAK C 71.00 = 11:11:00
2032321 Borgiel Jarosław 11P 9700 C 74.00 = 11:14:00
Kategorie H18
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 6.40 km, převýšení 60 m, 19 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1.00 = 10:01:00
......................... VAK C 4.00 = 10:04:00
......................... VAK C 7.00 = 10:07:00
Kategorie H21A
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 7.70 km, převýšení 65 m, 24 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Nedopílek David 89C 7600 C 25.00 = 10:25:00 neregistro
2020705 Macka Radek LCE 8110 C 28.00 = 10:28:00
515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 31.00 = 10:31:00
889265 Jurczyk Tomasz 13P 0002 C 34.00 = 10:34:00
504415 Jasinski Maciej 17P 9201 C 37.00 = 10:37:00
......................... VAK C 40.00 = 10:40:00
2027232 Leštínský Tomáš DOB 7801 C 43.00 = 10:43:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV 7101 C 46.00 = 10:46:00
51189 Nycz Petr AOP 7701 C 49.00 = 10:49:00
842664 Dragowski Piotr 24P 8200 C 52.00 = 10:52:00
51587 Janeček Jura EKP 6701 C 55.00 = 10:55:00
......................... VAK C 58.00 = 10:58:00
53534 Žaloudík Jiří LOV 8601 C 61.00 = 11:01:00
......................... VAK C 64.00 = 11:04:00
424267 Jaroszek Radoslaw 42P 0004 C 67.00 = 11:07:00
......................... VAK C 70.00 = 11:10:00
9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 73.00 = 11:13:00
Kategorie H21B
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 6.40 km, převýšení 60 m, 19 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21.00 = 10:21:00
2058466 Betlach Michal CET 7801 C 24.00 = 10:24:00
52429 Jirka Jakub VPM 7905 C 27.00 = 10:27:00
? Maňásek Josef 89C 7700 C 30.00 = 10:30:00 neregistro
1696 Skorupa Piotr 42P 0006 C 33.00 = 10:33:00
8759 Kuchař Jiří 2UC 0001 C 36.00 = 10:36:00 neregistro
......................... VAK C 39.00 = 10:39:00
1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 42.00 = 10:42:00
......................... VAK C 45.00 = 10:45:00
......................... VAK C 48.00 = 10:48:00
4630 Kopic Jiří JHB 9107 C 51.00 = 10:51:00
8850 Holinka Matouš ZPV 9222 C 54.00 = 10:54:00
? Balcar Vít CET 8103 C 57.00 = 10:57:00
? Cieslik Marcin 43P 0001 C 60.00 = 11:00:00
8716 Smolka Ondřej SOP 8608 C 63.00 = 11:03:00 neregistro
502256 Volkov Oleksandr 38S 8000 C 66.00 = 11:06:00
Kategorie H35
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 5.90 km, převýšení 60 m, 20 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2028215 Jurczyk Piotr 13P 0003 C 0.00 = 10:00:00
307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 3.00 = 10:03:00
502259 Valyavka Volodymyr 38S 7400 C 6.00 = 10:06:00
......................... VAK C 9.00 = 10:09:00
770327 Biolik Grzegorz 28P 7601 C 12.00 = 10:12:00
......................... VAK C 15.00 = 10:15:00
886289 Šubrt Antonín DKP 7100 C 18.00 = 10:18:00
245989 Maciocha Tomasz 51P 7801 C 21.00 = 10:21:00
......................... VAK C 24.00 = 10:24:00
52286 Bochňák Zbyněk LOV 7600 C 27.00 = 10:27:00
1396712 Grote Andreas 34C 6400 C 30.00 = 10:30:00
......................... VAK C 33.00 = 10:33:00
410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 36.00 = 10:36:00
2027225 Dejnožka Jiří TJN 7503 C 39.00 = 10:39:00
361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 42.00 = 10:42:00
2032313 Koleczko Lukasz 11P 7500 C 45.00 = 10:45:00
......................... VAK C 48.00 = 10:48:00
980374 Valík Luděk AOP 7101 C 51.00 = 10:51:00
428768 Dzik Miroslaw 42P 0002 C 54.00 = 10:54:00
52756 Rigó Marek ODR 7101 C 57.00 = 10:57:00
443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 60.00 = 11:00:00
2032312 Mastela Rafal 11P 7300 C 63.00 = 11:03:00
1972223 Porada Robert 12P 7200 C 66.00 = 11:06:00
301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 69.00 = 11:09:00
......................... VAK C 72.00 = 11:12:00
609906 Humlíček Aleš ZBM 7539 C 75.00 = 11:15:00
1973024 Forystek Marek 41P 7300 C 78.00 = 11:18:00
Kategorie H45
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 5.20 km, převýšení 40 m, 17 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 24.00 = 10:24:00
......................... VAK C 27.00 = 10:27:00
7856 Czasch Petr SBR 6003 C 30.00 = 10:30:00
434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 33.00 = 10:33:00
424252 Zdanowicz Jan 14P 6801 C 36.00 = 10:36:00
......................... VAK C 39.00 = 10:39:00
500260 Adámek Libor ABM 6707 C 42.00 = 10:42:00
307337 Višňa Milan OOL 5904 C 45.00 = 10:45:00
......................... VAK C 48.00 = 10:48:00
8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 51.00 = 10:51:00
1399038 Pedowski Wojciech 23P 0001 C 54.00 = 10:54:00
52462 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 57.00 = 10:57:00 neregistro
52531 Albert František OOL 5804 C 60.00 = 11:00:00
......................... VAK C 63.00 = 11:03:00
51752 Mutinský Viktor KUO 6501 C 66.00 = 11:06:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 69.00 = 11:09:00
9632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 72.00 = 11:12:00
......................... VAK C 75.00 = 11:15:00
Kategorie H55
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 30 m, 12 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 23.00 = 10:23:00
49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 26.00 = 10:26:00
8863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 29.00 = 10:29:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 32.00 = 10:32:00
......................... VAK C 35.00 = 10:35:00
53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 38.00 = 10:38:00
52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 41.00 = 10:41:00
9201 Klimpl Petr LPU 5401 C 44.00 = 10:44:00
51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 47.00 = 10:47:00
52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 50.00 = 10:50:00
345990 Szotek Antoni 51P 5801 C 53.00 = 10:53:00
222893 Wysocky Andrzej 44P 0002 C 56.00 = 10:56:00
......................... VAK C 59.00 = 10:59:00
2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 62.00 = 11:02:00
......................... VAK C 65.00 = 11:05:00
52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 68.00 = 11:08:00
......................... VAK C 71.00 = 11:11:00
Kategorie H65
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 3.60 km, převýšení 25 m, 12 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10.00 = 10:10:00
51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 13.00 = 10:13:00
......................... VAK C 16.00 = 10:16:00
52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 19.00 = 10:19:00
9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 22.00 = 10:22:00
......................... VAK C 25.00 = 10:25:00
889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 28.00 = 10:28:00
52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 31.00 = 10:31:00
52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 34.00 = 10:34:00
......................... VAK C 37.00 = 10:37:00
Kategorie HDR
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 20 m, 6 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
1392576 Dammfeld Adam 48P 0801 C 0.00 = 10:00:00
1394743 Jagoda Majer 47P 0804 C 0.00 = 10:00:00
1392573 Hyla Natalia 47P 0851 C 0.00 = 10:00:00
2111798 Volkov Maksym 38S 0700 C 0.00 = 10:00:00
2021377 Polewka Julianna 14P 0001 C 0.00 = 10:00:00
232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0.00 = 10:00:00
361801 Mastela Hanna 11P 0550 C 0.00 = 10:00:00
103 Humlíčková Pavla ZBM 0451 C 0.00 = 10:00:00
49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 0.00 = 10:00:00 neregistro
52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 0.00 = 10:00:00
301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 0.00 = 10:00:00 neregistro
? Rychlá Karolína KRN 0757 C 0.00 = 10:00:00
? Zavřel Mikuláš KRN 0707 C 0.00 = 10:00:00
Kategorie P3
30.06.2013 SKOL CUP 2013 - Českopolský orientační běh
- startovní listina
délka trati 3.10 km, převýšení 30 m, 10 kontrol tištěno 27.06.2013 10:21
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
......................... VAK C 0.00 = 10:00:00
? Czasch Gerhard Nikolas SBR 9901 C 0.00 = 10:00:00 neregistro
? Lanči Filip SBR 9801 C 0.00 = 10:00:00 neregistro
? Lanči Václav SBR 9615 C 0.00 = 10:00:00 neregistro
410337 Doskočilová Anna 2UC 0002 C 0.00 = 10:00:00 neregistro
887004 Hyjek Adam 47P 6101 C 0.00 = 10:00:00
1392572 Majer Ewa 47P 7850 C 0.00 = 10:00:00
? Hendrych Vlastimil NNN 0001 C 0.00 = 10:00:00 neregistro
52635 Grygerková Jana LOV 0002 C 0.00 = 10:00:00 neregistro
35231 Stískalová Eva LOV 0001 C 0.00 = 10:00:00 neregistro
2016952 Polewka Beata 14P 0002 C 0.00 = 10:00:00
51954 Labudík Milan VRB 6202 C 0.00 = 10:00:00 neregistro
886277 Šváb Jan VSP 5801 C 0.00 = 10:00:00
9609 Hanušová Jitka LTU 6352 C 0.00 = 10:00:00
2049610 Dejnožková Blanka TJN 7651 C 0.00 = 10:00:00
301593 Ondrejček Pavel LTU 8400 C 0.00 = 10:00:00 neregistro
? Novotná Jitka ZLH 7050 C 0.00 = 10:00:00